8. liga - SEVER - ObFZ TN - 2023/2024

 

1. kolo

22.10. 11:30
TJ Družstevník Mníchova Lehota
TJ Družstevník Mníchova Lehota
1

-

2
TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel

2. kolo

13.08. 14:30
TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel
2

-

3
Telovýchovná jednota Štart Svinná
Telovýchovná jednota Štart Svinná

3. kolo

20.08. 14:30
TJ Cementár Horné Srnie
TJ Cementár Horné Srnie
3

-

0
TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel

4. kolo

27.08. 14:30
TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel
1

-

1
TJ Inovec Trenčianske Jastrabie
TJ Inovec Trenčianske Jastrabie

5. kolo

03.09. 16:30
TJ Tatran Bobot
TJ Tatran Bobot
3

-

2
TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel

6. kolo

10.09. 13:30
TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá
TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá
3

-

0
TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel

7. kolo

17.09. 13:00
TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel
4

-

0
TJ Slovan Horňany
TJ Slovan Horňany

8. kolo

24.09. 16:00
OFK Slovan Skalka nad Váhom
OFK Slovan Skalka nad Váhom
1

-

2
TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel

9. kolo

01.10. 10:30
TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel
1

-

4
OŠK Soblahov
OŠK Soblahov

10. kolo

07.10. 15:30
OŠK Selec
OŠK Selec
3

-

0
TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel

11. kolo

15.10. 12:30
TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel
2

-

4
OFK Drietoma
OFK Drietoma

12. kolo

31.03. 13:00
TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel

-

TJ Družstevník Mníchova Lehota
TJ Družstevník Mníchova Lehota

13. kolo

07.04. 16:00
Telovýchovná jednota Štart Svinná
Telovýchovná jednota Štart Svinná

-

TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel

14. kolo

14.04. 10:30
TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel

-

TJ Cementár Horné Srnie
TJ Cementár Horné Srnie

15. kolo

21.04. 16:30
TJ Inovec Trenčianske Jastrabie
TJ Inovec Trenčianske Jastrabie

-

TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel

16. kolo

28.04. 13:30
TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel

-

TJ Tatran Bobot
TJ Tatran Bobot

17. kolo

05.05. 11:00
TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel

-

TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá
TJ Lokomotíva - Trenčianska Teplá

18. kolo

12.05. 17:00
TJ Slovan Horňany
TJ Slovan Horňany

-

TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel

19. kolo

19.05. 14:30
TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel

-

OFK Slovan Skalka nad Váhom
OFK Slovan Skalka nad Váhom

20. kolo

26.05. 14:30
OŠK Soblahov
OŠK Soblahov

-

TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel

21. kolo

02.06. 14:30
TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel

-

OŠK Selec
OŠK Selec

22. kolo

09.06. 17:30
OFK Drietoma
OFK Drietoma

-

TJ Družstevník Dubodiel
TJ Družstevník Dubodiel
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo