Všetky súťaže tímu

 

Sportika - III. Trieda LFZ dospelí - 1. kolo

20.08. 16:00
TJ Valaská Dubová
TJ Valaská Dubová
0

-

0
TJ BZ Kalameny
TJ BZ Kalameny
(odstúpené)

Sportika - III. Trieda LFZ dospelí - 2. kolo

27.08. 14:30
TJ BZ Kalameny
(odstúpené)
TJ BZ Kalameny
0

-

0
ŠK Lúčky - kúpele
ŠK Lúčky - kúpele

Sportika - III. Trieda LFZ dospelí - 3. kolo

03.09. 15:30
FK Ružomberok - Biely Potok
FK Ružomberok - Biely Potok
0

-

0
TJ BZ Kalameny
TJ BZ Kalameny
(odstúpené)

Sportika - III. Trieda LFZ dospelí - 4. kolo

10.09. 14:30
TJ BZ Kalameny
(odstúpené)
TJ BZ Kalameny
0

-

0
FK Liptovské Vlachy
FK Liptovské Vlachy

Sportika - III. Trieda LFZ dospelí - 5. kolo

17.09. 15:00
TJ Družstevník Štiavnička
TJ Družstevník Štiavnička
0

-

0
TJ BZ Kalameny
TJ BZ Kalameny
(odstúpené)

Sportika - III. Trieda LFZ dospelí - 6. kolo

24.09. 15:00
TJ Tatran Liptovská Osada
TJ Tatran Liptovská Osada
0

-

0
TJ BZ Kalameny
TJ BZ Kalameny
(odstúpené)

Sportika - III. Trieda LFZ dospelí - 7. kolo

01.10. 14:30
TJ BZ Kalameny
(odstúpené)
TJ BZ Kalameny
0

-

0
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce

Sportika - III. Trieda LFZ dospelí - 8. kolo

08.10. 14:30
TJ BZ Kalameny
(odstúpené)
TJ BZ Kalameny
0

-

0
TJ Valaská Dubová
TJ Valaská Dubová

Sportika - III. Trieda LFZ dospelí - 9. kolo

15.10. 14:30
ŠK Lúčky - kúpele
ŠK Lúčky - kúpele
0

-

0
TJ BZ Kalameny
TJ BZ Kalameny
(odstúpené)

Sportika - III. Trieda LFZ dospelí - 10. kolo

22.10. 14:30
TJ BZ Kalameny
(odstúpené)
TJ BZ Kalameny
0

-

0
FK Ružomberok - Biely Potok
FK Ružomberok - Biely Potok

Sportika - III. Trieda LFZ dospelí - 11. kolo

29.10. 14:00
FK Liptovské Vlachy
FK Liptovské Vlachy
0

-

0
TJ BZ Kalameny
TJ BZ Kalameny
(odstúpené)

Sportika - III. Trieda LFZ dospelí - 12. kolo

08.04. 14:30
TJ BZ Kalameny
(odstúpené)
TJ BZ Kalameny
0

-

0
TJ Družstevník Štiavnička
TJ Družstevník Štiavnička

Sportika - III. Trieda LFZ dospelí - 13. kolo

15.04. 14:30
TJ BZ Kalameny
(odstúpené)
TJ BZ Kalameny
0

-

0
TJ Tatran Liptovská Osada
TJ Tatran Liptovská Osada

Sportika - III. Trieda LFZ dospelí - 14. kolo

22.04. 16:00
TJ Tatran Liptovské Revúce
TJ Tatran Liptovské Revúce
0

-

0
TJ BZ Kalameny
TJ BZ Kalameny
(odstúpené)
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo