Všetky súťaže tímu

 

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 1. kolo

07.08. 10:30
OŠK Kapušany
OŠK Kapušany
2

-

3
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 2. kolo

14.08. 10:30
ŠK FC Ličartovce
ŠK FC Ličartovce
3

-

0
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 3. kolo

21.08. 13:15
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa
2

-

2
FK Drienov
FK Drienov

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 4. kolo

28.08. 16:00
TJ Družstevník Víťaz
TJ Družstevník Víťaz
4

-

1
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 5. kolo

04.09. 10:30
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa
4

-

1
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 6. kolo

11.09. 15:30
ŠK Gregorovce
ŠK Gregorovce
13

-

0
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 7. kolo

18.09. 12:00
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa
3

-

5
TJ Inter Roma Ostrovany
TJ Inter Roma Ostrovany

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 8. kolo

25.09. 15:00
TJ Družstevník Jakubovany
TJ Družstevník Jakubovany
4

-

1
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 9. kolo

01.11. 13:30
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa
1

-

0
TJ Sokol Jakubova Voľa
TJ Sokol Jakubova Voľa

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 10. kolo

09.10. 14:30
Futbalový klub Šarišské Michaľany
Futbalový klub Šarišské Michaľany
8

-

0
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 11. kolo

16.10. 11:00
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa
2

-

4
FK Kojatice
FK Kojatice

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 12. kolo

23.10. 14:00
TJ Šľachtiteľ Malý Šariš
TJ Šľachtiteľ Malý Šariš
11

-

0
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 13. kolo

30.10. 14:00
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa
1

-

12
TJ Sokol Hrabkov
TJ Sokol Hrabkov

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 14. kolo

06.11. 10:30
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa
0

-

0
OŠK Kapušany
OŠK Kapušany

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 15. kolo

13.11. 10:30
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa
6

-

2
ŠK FC Ličartovce
ŠK FC Ličartovce

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 16. kolo

09.04. 15:30
FK Drienov
FK Drienov
0

-

2
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 17. kolo

16.04. 13:15
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa
3

-

3
TJ Družstevník Víťaz
TJ Družstevník Víťaz

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 18. kolo

23.04. 16:00
TJ Rozvoj Pušovce
TJ Rozvoj Pušovce
1

-

0
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 19. kolo

30.04. 13:00
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa
1

-

9
ŠK Gregorovce
ŠK Gregorovce

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 20. kolo

07.05. 10:40
TJ Inter Roma Ostrovany
TJ Inter Roma Ostrovany
7

-

1
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 21. kolo

14.05. 12:40
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa
2

-

3
TJ Družstevník Jakubovany
TJ Družstevník Jakubovany

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 22. kolo

21.05. 16:30
TJ Sokol Jakubova Voľa
TJ Sokol Jakubova Voľa
2

-

2
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 23. kolo

28.05. 13:30
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa
0

-

4
Futbalový klub Šarišské Michaľany
Futbalový klub Šarišské Michaľany

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 24. kolo

04.06. 13:30
FK Kojatice
FK Kojatice
11

-

1
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 25. kolo

11.06. 13:30
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa
1

-

2
TJ Šľachtiteľ Malý Šariš
TJ Šľachtiteľ Malý Šariš

8. LIGA DOSPELÍ ObFZ PREŠOV - 26. kolo

18.06. 13:30
TJ Budovateľ Žehňa
TJ Budovateľ Žehňa
0

-

11
TJ Sokol Hrabkov
TJ Sokol Hrabkov
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo