Všetky súťaže tímu

 

6. liga dospelí - 1. kolo

09.08. 16:30
FK Baník Drnava
FK Baník Drnava
4

-

2
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré

6. liga dospelí - 2. kolo

16.08. 16:00
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré
2

-

2
OTJ Honce
OTJ Honce

6. liga dospelí - 3. kolo

23.08. 16:00
TJ Baník Rakovnica
TJ Baník Rakovnica
1

-

4
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré

6. liga dospelí - 4. kolo

30.08. 16:00
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré
5

-

1
FK Hrhov
FK Hrhov

6. liga dospelí - 5. kolo

05.09. 15:30
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
3

-

1
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré

6. liga dospelí - 6. kolo

13.09. 15:30
FK Gemerská Hôrka
FK Gemerská Hôrka
0

-

4
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré

6. liga dospelí - 7. kolo

20.09. 15:00
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré
0

-

0
FK Plešivec
FK Plešivec
(odstúpené)

6. liga dospelí - 8. kolo

27.09. 15:00
MFK Dobšiná
MFK Dobšiná
0

-

3
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré

6. liga dospelí - 10. kolo

11.10. 14:30
OFK Vyšná Slaná
OFK Vyšná Slaná
4

-

2
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré

6. liga dospelí - 11. kolo

18.10. 14:00
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré
0

-

0
TJ Sokol Pača
TJ Sokol Pača

6. liga dospelí - 12. kolo

25.10. 14:00
TJ Tatran Betliar
TJ Tatran Betliar
0

-

0
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré

6. liga dospelí - 13. kolo

01.11. 13:30
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré
0

-

0
TJ Jednota Krasnohorská Dlhá Lúka
TJ Jednota Krasnohorská Dlhá Lúka

6. liga dospelí - 14. kolo

28.03. 15:00
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré
0

-

0
FK Baník Drnava
FK Baník Drnava

6. liga dospelí - 15. kolo

04.04. 15:30
OTJ Honce
OTJ Honce
0

-

0
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré

6. liga dospelí - 16. kolo

11.04. 15:30
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré
0

-

0
TJ Baník Rakovnica
TJ Baník Rakovnica

6. liga dospelí - 17. kolo

18.04. 16:00
FK Hrhov
FK Hrhov
0

-

0
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré

6. liga dospelí - 18. kolo

25.04. 16:00
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré
0

-

0
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves
TJ Zlatý Klas Dlhá Ves

6. liga dospelí - 19. kolo

02.05. 16:30
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré
0

-

0
FK Gemerská Hôrka
FK Gemerská Hôrka

6. liga dospelí - 20. kolo

09.05. 16:30
FK Plešivec
(odstúpené)
FK Plešivec
0

-

0
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré

6. liga dospelí - 21. kolo

16.05. 17:00
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré
0

-

0
MFK Dobšiná
MFK Dobšiná

6. liga dospelí - 23. kolo

30.05. 17:00
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré
0

-

0
OFK Vyšná Slaná
OFK Vyšná Slaná

6. liga dospelí - 24. kolo

06.06. 17:00
TJ Sokol Pača
TJ Sokol Pača
0

-

0
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré

6. liga dospelí - 25. kolo

13.06. 17:00
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré
0

-

0
TJ Tatran Betliar
TJ Tatran Betliar

6. liga dospelí - 26. kolo

20.06. 17:00
TJ Jednota Krasnohorská Dlhá Lúka
TJ Jednota Krasnohorská Dlhá Lúka
0

-

0
TJ Baník Rožňavské Bystré
TJ Baník Rožňavské Bystré
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo