Všetky súťaže tímu

 

Slovnaft Cup - 1. kolo

30.07. 17:00
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské
1

-

8
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 1. kolo

06.08. 17:00
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské
2

-

1
TJ Sokol Borský Mikuláš
TJ Sokol Borský Mikuláš

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 2. kolo

13.08. 17:00
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské
3

-

0
FC Družstevník Rybky
FC Družstevník Rybky

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 3. kolo

20.08. 17:00
TJ Družstevník Radimov
TJ Družstevník Radimov
2

-

6
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 4. kolo

27.08. 17:00
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské
4

-

1
MFK Stará Turá
MFK Stará Turá

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 5. kolo

03.09. 16:00
FK TJ Kúty
FK TJ Kúty
0

-

2
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 6. kolo

10.09. 16:00
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské
3

-

3
OFK Mokrý Háj
OFK Mokrý Háj

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 7. kolo

16.09. 15:00
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké
1

-

4
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 8. kolo

24.09. 15:00
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské
3

-

1
TJ Iskra Holíč
TJ Iskra Holíč

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 9. kolo

01.10. 14:30
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
3

-

2
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 10. kolo

08.10. 14:30
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské
4

-

0
TJ Slovan Dubovce
TJ Slovan Dubovce

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 11. kolo

15.10. 14:30
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE
2

-

0
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 12. kolo

22.10. 14:00
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské
5

-

2
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 13. kolo

28.10. 14:00
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské
3

-

1
TJ Tatran Jablonica
TJ Tatran Jablonica

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 14. kolo

24.03. 15:00
TJ Sokol Borský Mikuláš
TJ Sokol Borský Mikuláš
1

-

1
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 15. kolo

30.03. 15:00
FC Družstevník Rybky
FC Družstevník Rybky
1

-

1
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 16. kolo

07.04. 15:30
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské
3

-

1
TJ Družstevník Radimov
TJ Družstevník Radimov

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 17. kolo

13.04. 15:30
MFK Stará Turá
MFK Stará Turá
0

-

1
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 18. kolo

21.04. 16:00
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské

-

FK TJ Kúty
FK TJ Kúty

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 19. kolo

28.04. 16:00
OFK Mokrý Háj
OFK Mokrý Háj

-

TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 20. kolo

05.05. 16:30
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské

-

TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 21. kolo

12.05. 16:30
TJ Iskra Holíč
TJ Iskra Holíč

-

TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 22. kolo

19.05. 17:00
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské

-

Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 23. kolo

26.05. 17:00
TJ Slovan Dubovce
TJ Slovan Dubovce

-

TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 24. kolo

02.06. 17:00
TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské

-

TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 25. kolo

09.06. 17:00
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže

-

TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské

VI. liga Západ HUMMEL ZsFZ - 26. kolo

08.05. 16:30
TJ Tatran Jablonica
TJ Tatran Jablonica

-

TJ Baník Brodské
TJ Baník Brodské
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo