Všetky súťaže tímu

 

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 1. kolo

06.08. 17:00
FK Borský Svätý Jur
FK Borský Svätý Jur
1

-

1
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 2. kolo

13.08. 17:00
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
2

-

2
FK Cerová
FK Cerová

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 3. kolo

20.08. 17:00
FK TJ Kúty
FK TJ Kúty
2

-

2
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 4. kolo

27.08. 17:00
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
2

-

2
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 15. kolo

29.08. 17:00
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
2

-

1
TJ Sokol Borský Mikuláš
TJ Sokol Borský Mikuláš

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 5. kolo

03.09. 10:00
OŠK Rohov
OŠK Rohov
0

-

0
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 6. kolo

10.09. 16:30
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
2

-

2
TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves
TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 7. kolo

17.09. 16:00
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže
2

-

1
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 8. kolo

23.09. 16:00
FC Družstevník Rybky
FC Družstevník Rybky
8

-

4
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 9. kolo

01.10. 16:00
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
2

-

0
TJ Tatran Jablonica
TJ Tatran Jablonica

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 10. kolo

08.10. 15:00
FK Oreské
FK Oreské
2

-

1
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 11. kolo

15.10. 15:00
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
0

-

2
TJ Chvojničan Radošovce
TJ Chvojničan Radošovce

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 12. kolo

21.10. 14:30
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE
3

-

1
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 13. kolo

29.10. 14:30
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
3

-

4
TJ Slovan Dubovce
TJ Slovan Dubovce

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 14. kolo

05.11. 13:30
TJ Družstevník Radimov
TJ Družstevník Radimov
2

-

0
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 16. kolo

01.05. 17:00
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
3

-

2
FK Borský Svätý Jur
FK Borský Svätý Jur

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 17. kolo

18.03. 15:00
FK Cerová
FK Cerová
1

-

0
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 18. kolo

25.03. 15:00
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
4

-

1
FK TJ Kúty
FK TJ Kúty

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 19. kolo

31.03. 16:00
TJ Družstevník Hlboké
TJ Družstevník Hlboké
0

-

0
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 20. kolo

08.04. 16:00
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
1

-

2
OŠK Rohov
OŠK Rohov

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 21. kolo

15.04. 16:12
TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves
TJ Družstevník Lakšárska Nová Ves
2

-

3
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 22. kolo

22.04. 16:30
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
1

-

1
TJ Slovan Šaštín - Stráže
TJ Slovan Šaštín - Stráže

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 23. kolo

29.04. 16:30
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
2

-

2
FC Družstevník Rybky
FC Družstevník Rybky

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 24. kolo

06.05. 17:00
TJ Tatran Jablonica
TJ Tatran Jablonica
2

-

3
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 25. kolo

13.05. 17:00
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
2

-

0
FK Oreské
FK Oreské

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 26. kolo

20.05. 17:00
TJ Chvojničan Radošovce
TJ Chvojničan Radošovce
1

-

1
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 27. kolo

27.05. 17:00
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
5

-

2
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE
TJ SPARTAK ŠAŠTÍN-STRÁŽE

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 28. kolo

02.06. 17:00
TJ Slovan Dubovce
TJ Slovan Dubovce
4

-

1
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 29. kolo

10.06. 17:00
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
4

-

6
TJ Družstevník Radimov
TJ Družstevník Radimov

VI.liga- SPORTIKA - dospelí -MO- ObFZ SE - 30. kolo

17.06. 17:00
TJ Sokol Borský Mikuláš
TJ Sokol Borský Mikuláš
3

-

3
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo