Všetky súťaže tímu

 

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 1. kolo

26.08. 17:00
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
1

-

4
OŠK Rohov
OŠK Rohov

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 2. kolo

02.09. 16:00
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
1

-

1
ŠK Slávia Zeleneč
ŠK Slávia Zeleneč

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 3. kolo

10.09. 13:30
TJ Tatran Jablonica
(odstúpené)
TJ Tatran Jablonica
2

-

4
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 4. kolo

16.09. 15:30
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
3

-

0
OŠK Smolenice
OŠK Smolenice

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 5. kolo

08.11. 14:30
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
8

-

1
OFK Mokrý Háj
OFK Mokrý Háj

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 6. kolo

01.10. 12:00
TJ NAFTA GBELY
TJ NAFTA GBELY
2

-

2
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 7. kolo

08.10. 12:00
FC Družstevník Rybky
FC Družstevník Rybky
5

-

4
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 8. kolo

14.10. 14:30
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
3

-

2
TJ Iskra - Horné Orešany
TJ Iskra - Horné Orešany

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 9. kolo

21.10. 14:00
TJ Družstevník Siladice
TJ Družstevník Siladice
4

-

1
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 11. kolo

04.11. 13:30
SFC Kopánka
SFC Kopánka
6

-

2
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 12. kolo

11.11. 13:30
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
11

-

0
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján
(odstúpené)

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 13. kolo

18.11. 13:00
TJ FC Kátlovce
TJ FC Kátlovce
1

-

1
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 14. kolo

24.03. 15:00
OŠK Rohov
OŠK Rohov
2

-

1
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 15. kolo

31.03. 15:00
ŠK Slávia Zeleneč
ŠK Slávia Zeleneč
3

-

0
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 16. kolo

07.04. 15:30
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
0

-

0
TJ Tatran Jablonica
TJ Tatran Jablonica
(odstúpené)

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 17. kolo

14.04. 15:30
OŠK Smolenice
OŠK Smolenice
0

-

1
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 18. kolo

21.04. 16:00
OFK Mokrý Háj
OFK Mokrý Háj
1

-

3
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 19. kolo

28.04. 16:00
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
3

-

2
TJ NAFTA GBELY
TJ NAFTA GBELY

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 20. kolo

05.05. 16:30
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
3

-

3
FC Družstevník Rybky
FC Družstevník Rybky

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 21. kolo

12.05. 16:30
TJ Iskra - Horné Orešany
TJ Iskra - Horné Orešany
4

-

0
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 22. kolo

19.05. 17:00
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
2

-

7
TJ Družstevník Siladice
TJ Družstevník Siladice

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 24. kolo

08.05. 17:00
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
3

-

6
SFC Kopánka
SFC Kopánka

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 25. kolo

09.06. 17:00
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján
(odstúpené)
TJ Slavoj Moravský Svätý Ján
0

-

0
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany

V. liga D U19 Západ ZsFZ - 26. kolo

16.06. 13:30
Telovýchovná jednota Kopčany
Telovýchovná jednota Kopčany
3

-

4
TJ FC Kátlovce
TJ FC Kátlovce
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo