Všetky súťaže tímu

 

I. trieda - Zvolen - 1. kolo

13.08. 16:30
TJ Družstevník Bzovík
TJ Družstevník Bzovík
2

-

0
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová

I. trieda - Zvolen - 2. kolo

20.08. 16:00
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
0

-

0
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová

I. trieda - Zvolen - 3. kolo

27.08. 16:00
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
0

-

3
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina

I. trieda - Zvolen - 4. kolo

03.09. 15:30
OŠK Dobrá Niva
OŠK Dobrá Niva
5

-

1
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová

I. trieda - Zvolen - 5. kolo

10.09. 15:30
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
2

-

1
TJ Sokol FO Sielnica
TJ Sokol FO Sielnica

I. trieda - Zvolen - 6. kolo

17.09. 15:00
TJ Agro Ostrá Lúka
TJ Agro Ostrá Lúka
0

-

6
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová

I. trieda - Zvolen - 7. kolo

24.09. 15:00
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
0

-

3
TJ Slovan AX Budča
TJ Slovan AX Budča

I. trieda - Zvolen - 8. kolo

01.10. 14:30
OZ OFK Sebechleby
OZ OFK Sebechleby
2

-

1
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová

I. trieda - Zvolen - 9. kolo

08.10. 14:30
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
0

-

1
OŠK Stožok
OŠK Stožok

I. trieda - Zvolen - 10. kolo

15.10. 14:30
TJ Kriváň
TJ Kriváň
5

-

1
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová

I. trieda - Zvolen - 11. kolo

22.10. 14:00
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
0

-

2
FK Zvolenská Slatina
FK Zvolenská Slatina

I. trieda - Zvolen - 12. kolo

28.10. 14:00
FK Slovan Kúpele Sliač
FK Slovan Kúpele Sliač
6

-

1
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová

I. trieda - Zvolen - 13. kolo

11.11. 13:00
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
3

-

1
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce

I. trieda - Zvolen - 14. kolo

24.03. 15:00
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
2

-

1
TJ Družstevník Bzovík
TJ Družstevník Bzovík

I. trieda - Zvolen - 15. kolo

31.03. 15:00
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
0

-

0
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová

I. trieda - Zvolen - 16. kolo

06.04. 15:30
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina
5

-

0
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová

I. trieda - Zvolen - 17. kolo

14.04. 15:30
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
1

-

3
OŠK Dobrá Niva
OŠK Dobrá Niva

I. trieda - Zvolen - 18. kolo

21.04. 11:00
TJ Sokol FO Sielnica
TJ Sokol FO Sielnica
3

-

1
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová

I. trieda - Zvolen - 19. kolo

28.04. 16:00
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová

-

TJ Agro Ostrá Lúka
TJ Agro Ostrá Lúka

I. trieda - Zvolen - 20. kolo

05.05. 16:30
TJ Slovan AX Budča
TJ Slovan AX Budča

-

Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová

I. trieda - Zvolen - 26. kolo

08.05. 16:30
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce

-

Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová

I. trieda - Zvolen - 21. kolo

12.05. 16:30
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová

-

OZ OFK Sebechleby
OZ OFK Sebechleby

I. trieda - Zvolen - 22. kolo

19.05. 17:00
OŠK Stožok
OŠK Stožok

-

Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová

I. trieda - Zvolen - 23. kolo

26.05. 17:00
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová

-

TJ Kriváň
TJ Kriváň

I. trieda - Zvolen - 24. kolo

02.06. 17:00
FK Zvolenská Slatina
FK Zvolenská Slatina

-

Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová

I. trieda - Zvolen - 25. kolo

09.06. 17:00
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová

-

FK Slovan Kúpele Sliač
FK Slovan Kúpele Sliač
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo