Všetky súťaže tímu

 

Prípravka – U11 – Sk. B - OBFZ KN - 1. kolo

02.09. 09:30
TJ Dynamo Nová Stráž
TJ Dynamo Nová Stráž
2

-

15
Športový klub Nesvady
Športový klub Nesvady

Prípravka – U11 – Sk. B - OBFZ KN - 2. kolo

08.09. 17:00
Športový klub Nesvady
Športový klub Nesvady
5

-

3
TJ Družstevník Sokolce na Ostrove
TJ Družstevník Sokolce na Ostrove

Prípravka – U11 – Sk. B - OBFZ KN - 3. kolo

16.09. 13:00
FC Okoličná na Ostrove
FC Okoličná na Ostrove
8

-

3
Športový klub Nesvady
Športový klub Nesvady

Prípravka – U11 – Sk. B - OBFZ KN - 4. kolo

23.09. 12:00
OŠK Iža
OŠK Iža
6

-

13
Športový klub Nesvady
Športový klub Nesvady

Prípravka – U11 – Sk. B - OBFZ KN - 5. kolo

30.09. 10:00
Športový klub Nesvady
Športový klub Nesvady
5

-

5
FK FC Zemianska Olča
FK FC Zemianska Olča

Prípravka – U11 – Sk. B - OBFZ KN - 6. kolo

07.10. 12:30
FK Zlatná na Ostrove
FK Zlatná na Ostrove
2

-

13
Športový klub Nesvady
Športový klub Nesvady

Prípravka – U11 – Sk. B - OBFZ KN - 7. kolo

14.10. 10:00
Športový klub Nesvady
Športový klub Nesvady
7

-

5
TJ Agro Kameničná
TJ Agro Kameničná

Prípravka – U11 – Sk. B - OBFZ KN - 8. kolo

21.10. 09:00
TJ Imeľ
TJ Imeľ
5

-

8
Športový klub Nesvady
Športový klub Nesvady

Prípravka – U11 – Sk. B - OBFZ KN - 9. kolo

28.10. 10:00
Športový klub Nesvady
Športový klub Nesvady
2

-

10
TJ Dynamo Nová Stráž
TJ Dynamo Nová Stráž

Prípravka – U11 – Sk. B - OBFZ KN - 10. kolo

06.04. 10:00
Športový klub Nesvady
Športový klub Nesvady
9

-

4
TJ Dynamo Nová Stráž
TJ Dynamo Nová Stráž

Prípravka – U11 – Sk. B - OBFZ KN - 11. kolo

12.04. 17:00
TJ Družstevník Sokolce na Ostrove
TJ Družstevník Sokolce na Ostrove
4

-

6
Športový klub Nesvady
Športový klub Nesvady

Prípravka – U11 – Sk. B - OBFZ KN - 12. kolo

20.04. 10:00
Športový klub Nesvady
Športový klub Nesvady
10

-

11
FC Okoličná na Ostrove
FC Okoličná na Ostrove

Prípravka – U11 – Sk. B - OBFZ KN - 13. kolo

27.04. 10:00
Športový klub Nesvady
Športový klub Nesvady

-

OŠK Iža
OŠK Iža

Prípravka – U11 – Sk. B - OBFZ KN - 14. kolo

04.05. 15:00
FK FC Zemianska Olča
FK FC Zemianska Olča

-

Športový klub Nesvady
Športový klub Nesvady

Prípravka – U11 – Sk. B - OBFZ KN - 15. kolo

11.05. 10:00
Športový klub Nesvady
Športový klub Nesvady

-

FK Zlatná na Ostrove
FK Zlatná na Ostrove

Prípravka – U11 – Sk. B - OBFZ KN - 16. kolo

18.05. 10:00
TJ Agro Kameničná
TJ Agro Kameničná

-

Športový klub Nesvady
Športový klub Nesvady

Prípravka – U11 – Sk. B - OBFZ KN - 17. kolo

25.05. 10:00
Športový klub Nesvady
Športový klub Nesvady

-

TJ Imeľ
TJ Imeľ

Prípravka – U11 – Sk. B - OBFZ KN - 18. kolo

01.06. 11:30
TJ Dynamo Nová Stráž
TJ Dynamo Nová Stráž

-

Športový klub Nesvady
Športový klub Nesvady
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo