Všetky súťaže tímu

 

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 1. kolo

23.08. 11:00
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
12

-

2
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 2. kolo

16.09. 17:00
FK AŠK SLÁVIA Trnava
FK AŠK SLÁVIA Trnava
1

-

2
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 3. kolo

06.09. 11:00
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
14

-

0
TJ Sokol Trstín
TJ Sokol Trstín

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 4. kolo

12.09. 10:30
SFC Kopánka
SFC Kopánka
1

-

9
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 5. kolo

20.09. 11:00
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
2

-

5
OŠK Ružindol
OŠK Ružindol

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 6. kolo

26.09. 10:30
TJ Slavoj Boleráz
TJ Slavoj Boleráz
2

-

4
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 7. kolo

04.10. 11:00
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
1

-

3
OŠK Smolenice
OŠK Smolenice

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 8. kolo

10.10. 10:30
TJ Družstevník Zvončín
TJ Družstevník Zvončín
0

-

5
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 9. kolo

16.10. 16:00
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
11

-

1
FK Sokol Dolné Orešany
FK Sokol Dolné Orešany

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 10. kolo

25.10. 11:00
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
3

-

0
ŠK Dobrá Voda
ŠK Dobrá Voda

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 11. kolo

31.10. 10:30
FK Bestrent Horná Krupá
FK Bestrent Horná Krupá
0

-

6
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 12. kolo

02.04. 10:30
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou
TJ Vinohradník Suchá nad Parnou
1

-

17
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 13. kolo

09.04. 10:30
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
3

-

0
FK AŠK SLÁVIA Trnava
FK AŠK SLÁVIA Trnava

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 14. kolo

16.04. 10:30
TJ Sokol Trstín
TJ Sokol Trstín
0

-

16
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 15. kolo

23.04. 10:30
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
6

-

0
SFC Kopánka
SFC Kopánka

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 16. kolo

30.04. 10:30
OŠK Ružindol
OŠK Ružindol
2

-

0
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 17. kolo

07.05. 10:30
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
4

-

4
TJ Slavoj Boleráz
TJ Slavoj Boleráz

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 18. kolo

15.05. 10:30
OŠK Smolenice
OŠK Smolenice
2

-

2
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 19. kolo

21.05. 10:30
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
6

-

0
TJ Družstevník Zvončín
TJ Družstevník Zvončín

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 20. kolo

28.05. 10:30
FK Sokol Dolné Orešany
FK Sokol Dolné Orešany
4

-

9
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 21. kolo

04.06. 09:30
ŠK Dobrá Voda
ŠK Dobrá Voda
0

-

2
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928

Prípravka - U-13-sk.B-ObFZ TT - 22. kolo

11.06. 09:30
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928
5

-

0
FK Bestrent Horná Krupá
FK Bestrent Horná Krupá
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo