Všetky súťaže tímu

 

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 1. kolo

01.09. 10:00
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
7

-

2
ŠK Zemedar Poprad - Stráže
ŠK Zemedar Poprad - Stráže

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 2. kolo

03.09. 10:00
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
1

-

2
Stará Ľubovňa Redfox Football Club
Stará Ľubovňa Redfox Football Club

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 3. kolo

10.09. 10:00
1. MFK Kežmarok
1. MFK Kežmarok
3

-

6
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 4. kolo

17.09. 10:00
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
11

-

1
MŠK Podolínec
MŠK Podolínec

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 5. kolo

24.09. 10:00
FK Vysoké Tatry
(odstúpené)
FK Vysoké Tatry
0

-

0
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 6. kolo

01.10. 10:00
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
4

-

0
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 7. kolo

08.10. 10:00
Futbalový klub Svit
Futbalový klub Svit
0

-

5
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 8. kolo

16.10. 10:00
ŠK Zemedar Poprad - Stráže
ŠK Zemedar Poprad - Stráže
0

-

6
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 9. kolo

27.10. 13:00
Stará Ľubovňa Redfox Football Club
Stará Ľubovňa Redfox Football Club
0

-

1
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 10. kolo

29.10. 10:00
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
8

-

5
1. MFK Kežmarok
1. MFK Kežmarok

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 11. kolo

13.04. 15:00
MŠK Podolínec
MŠK Podolínec
1

-

4
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 12. kolo

15.04. 10:00
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
0

-

0
FK Vysoké Tatry
FK Vysoké Tatry
(odstúpené)

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 13. kolo

24.04. 15:30
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá
2

-

5
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 14. kolo

29.04. 10:00
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
7

-

0
Futbalový klub Svit
Futbalový klub Svit

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 15. kolo

10.05. 15:45
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
3

-

1
ŠK Zemedar Poprad - Stráže
ŠK Zemedar Poprad - Stráže

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 16. kolo

13.05. 10:00
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
1

-

3
Stará Ľubovňa Redfox Football Club
Stará Ľubovňa Redfox Football Club

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 17. kolo

20.05. 10:00
1. MFK Kežmarok
1. MFK Kežmarok
1

-

3
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 18. kolo

27.05. 10:00
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
9

-

0
MŠK Podolínec
MŠK Podolínec

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 19. kolo

03.06. 10:00
FK Vysoké Tatry
(odstúpené)
FK Vysoké Tatry
0

-

0
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 20. kolo

10.06. 10:00
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
6

-

4
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá

III.liga-SŽ-U15-sk.D-VsFZ - 21. kolo

17.06. 10:00
Futbalový klub Svit
Futbalový klub Svit
0

-

13
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak

III.liga-SŽ-U15-sk.A -VsFZ - 1. kolo

24.06. 08:00
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
0

-

0
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak

III.liga-SŽ-U15-sk.A -VsFZ - 2. kolo

24.06. 11:00
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
4

-

2
FAMT Prešov
FAMT Prešov

III.liga-SŽ-U15-sk.A -VsFZ - 3. kolo

24.06. 14:00
FK Široké
FK Široké
1

-

4
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
Spojená škola, Školská 535/5, Lendak
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo