Všetky súťaže tímu

 

III.liga SŽ U15 skupina B - 4. kolo

04.09. 15:30
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok
0

-

5
OŠK BEŠEŇOVÁ
OŠK BEŠEŇOVÁ

III.liga SŽ U15 skupina B - 5. kolo

31.08. 10:00
FK Slovan Trstená
FK Slovan Trstená
1

-

4
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

III.liga SŽ U15 skupina B - 6. kolo

07.09. 10:00
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok
0

-

15
TJ Roháče Zuberec
TJ Roháče Zuberec

III.liga SŽ U15 skupina B - 2. kolo

11.09. 15:00
OŠK Lisková
OŠK Lisková
3

-

1
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

III.liga SŽ U15 skupina B - 7. kolo

14.09. 10:03
Obecný športový klub - Havran Ľubochňa
Obecný športový klub - Havran Ľubochňa
6

-

0
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

III.liga SŽ U15 skupina B - 8. kolo

21.09. 10:00
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok
1

-

2
TJ Oravská Lesná
TJ Oravská Lesná

III.liga SŽ U15 skupina B - 3. kolo

25.09. 15:00
ŠK Závažná Poruba
ŠK Závažná Poruba
0

-

4
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

III.liga SŽ U15 skupina B - 9. kolo

28.09. 10:00
OŠK Istebné
OŠK Istebné
1

-

2
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

III.liga SŽ U15 skupina B - 10. kolo

05.10. 10:00
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok
1

-

3
TJ Tatran Chlebnice
TJ Tatran Chlebnice

III.liga SŽ U15 skupina B - 11. kolo

12.10. 10:15
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín
3

-

0
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

III.liga SŽ U15 skupina B - 12. kolo

19.10. 10:00
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok
2

-

2
TJ Máj Ružomberok-Černová
TJ Máj Ružomberok-Černová

III.liga SŽ U15 skupina B - 13. kolo

26.10. 10:00
ŠK Dynamo Diviaky
ŠK Dynamo Diviaky
3

-

0
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

III.liga SŽ U15 skupina B - 15. kolo

-
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

-

OŠK Lisková
OŠK Lisková

III.liga SŽ U15 skupina B - 16. kolo

-
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

-

ŠK Závažná Poruba
ŠK Závažná Poruba

III.liga SŽ U15 skupina B - 17. kolo

-
OŠK BEŠEŇOVÁ
OŠK BEŠEŇOVÁ

-

ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

III.liga SŽ U15 skupina B - 18. kolo

-
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

-

FK Slovan Trstená
FK Slovan Trstená

III.liga SŽ U15 skupina B - 19. kolo

-
TJ Roháče Zuberec
TJ Roháče Zuberec

-

ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

III.liga SŽ U15 skupina B - 26. kolo

-
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

-

ŠK Dynamo Diviaky
ŠK Dynamo Diviaky

III.liga SŽ U15 skupina B - 20. kolo

-
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

-

Obecný športový klub - Havran Ľubochňa
Obecný športový klub - Havran Ľubochňa

III.liga SŽ U15 skupina B - 21. kolo

-
TJ Oravská Lesná
TJ Oravská Lesná

-

ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

III.liga SŽ U15 skupina B - 22. kolo

-
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

-

OŠK Istebné
OŠK Istebné

III.liga SŽ U15 skupina B - 23. kolo

-
TJ Tatran Chlebnice
TJ Tatran Chlebnice

-

ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

III.liga SŽ U15 skupina B - 24. kolo

-
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

-

ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín

III.liga SŽ U15 skupina B - 25. kolo

-
TJ Máj Ružomberok-Černová
TJ Máj Ružomberok-Černová

-

ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo