Všetky súťaže tímu

 

V.liga dorast U19 skupina B - 4. kolo

24.08. 14:00
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok
3

-

1
OŠK BEŠEŇOVÁ
OŠK BEŠEŇOVÁ

V.liga dorast U19 skupina B - 1. kolo

21.08. 16:00
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok
1

-

4
1. OFC Liptovské Sliače
1. OFC Liptovské Sliače

V.liga dorast U19 skupina B - 5. kolo

01.09. 13:00
TJ Tatran Chlebnice
TJ Tatran Chlebnice
1

-

0
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

V.liga dorast U19 skupina B - 6. kolo

07.09. 14:00
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok
5

-

1
OFK Liptovská Lúžna
OFK Liptovská Lúžna

V.liga dorast U19 skupina B - 2. kolo

11.09. 15:30
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok
3

-

1
OŠK Lisková
OŠK Lisková

V.liga dorast U19 skupina B - 7. kolo

14.09. 14:00
Obecný športový klub - Havran Ľubochňa
Obecný športový klub - Havran Ľubochňa
2

-

1
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

V.liga dorast U19 skupina B - 8. kolo

21.09. 14:00
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok
4

-

0
Obecný športový klub Oravská Polhora
Obecný športový klub Oravská Polhora

V.liga dorast U19 skupina B - 3. kolo

25.09. 15:30
OŠK Istebné
OŠK Istebné
2

-

0
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

V.liga dorast U19 skupina B - 9. kolo

28.09. 14:00
TJ Sokol Liesek
TJ Sokol Liesek
1

-

0
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

V.liga dorast U19 skupina B - 10. kolo

05.10. 14:00
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok
7

-

2
ŠK Závažná Poruba
ŠK Závažná Poruba

V.liga dorast U19 skupina B - 11. kolo

12.10. 14:30
TJ Oravan Rabča
TJ Oravan Rabča
6

-

1
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

V.liga dorast U19 skupina B - 12. kolo

19.10. 14:00
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok
5

-

0
TJ Máj Ružomberok-Černová
TJ Máj Ružomberok-Černová

V.liga dorast U19 skupina B - 13. kolo

26.10. 14:00
ŠK Dynamo Diviaky
ŠK Dynamo Diviaky
0

-

0
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

V.liga dorast U19 skupina B - 14. kolo

-
1. OFC Liptovské Sliače
1. OFC Liptovské Sliače

-

ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

V.liga dorast U19 skupina B - 15. kolo

-
OŠK Lisková
OŠK Lisková

-

ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

V.liga dorast U19 skupina B - 16. kolo

-
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

-

OŠK Istebné
OŠK Istebné

V.liga dorast U19 skupina B - 17. kolo

-
OŠK BEŠEŇOVÁ
OŠK BEŠEŇOVÁ

-

ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

V.liga dorast U19 skupina B - 18. kolo

-
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

-

TJ Tatran Chlebnice
TJ Tatran Chlebnice

V.liga dorast U19 skupina B - 19. kolo

-
OFK Liptovská Lúžna
OFK Liptovská Lúžna

-

ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

V.liga dorast U19 skupina B - 26. kolo

-
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

-

ŠK Dynamo Diviaky
ŠK Dynamo Diviaky

V.liga dorast U19 skupina B - 20. kolo

-
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

-

Obecný športový klub - Havran Ľubochňa
Obecný športový klub - Havran Ľubochňa

V.liga dorast U19 skupina B - 21. kolo

-
Obecný športový klub Oravská Polhora
Obecný športový klub Oravská Polhora

-

ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

V.liga dorast U19 skupina B - 22. kolo

-
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

-

TJ Sokol Liesek
TJ Sokol Liesek

V.liga dorast U19 skupina B - 23. kolo

-
ŠK Závažná Poruba
ŠK Závažná Poruba

-

ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

V.liga dorast U19 skupina B - 24. kolo

-
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

-

TJ Oravan Rabča
TJ Oravan Rabča

V.liga dorast U19 skupina B - 25. kolo

-
TJ Máj Ružomberok-Černová
TJ Máj Ružomberok-Černová

-

ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo