Všetky súťaže tímu

 

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 1. kolo

02.09. 09:00
TJ Roháče Zuberec
TJ Roháče Zuberec
0

-

9
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 2. kolo

02.09. 10:10
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín
1

-

1
FK Nižná
FK Nižná

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 3. kolo

02.09. 11:20
FK Slovan Trstená
FK Slovan Trstená
0

-

5
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 4. kolo

09.09. 09:00
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín
6

-

0
TJ Roháče Zuberec
TJ Roháče Zuberec

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 5. kolo

09.09. 10:10
FK Nižná
FK Nižná
0

-

5
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 6. kolo

09.09. 11:20
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín
2

-

2
FK Slovan Trstená
FK Slovan Trstená

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 7. kolo

23.09. 09:00
TJ Roháče Zuberec
TJ Roháče Zuberec
0

-

1
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 8. kolo

23.09. 10:10
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín
6

-

0
FK Nižná
FK Nižná

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 9. kolo

23.09. 11:20
FK Slovan Trstená
FK Slovan Trstená
0

-

5
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 10. kolo

07.10. 09:00
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín
2

-

0
TJ Roháče Zuberec
TJ Roháče Zuberec

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 11. kolo

07.10. 10:10
FK Nižná
FK Nižná
0

-

4
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 12. kolo

07.10. 11:20
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín
0

-

0
FK Slovan Trstená
FK Slovan Trstená

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 13. kolo

01.05. 09:00
TJ Roháče Zuberec
TJ Roháče Zuberec

-

ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 14. kolo

01.05. 10:10
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín

-

FK Nižná
FK Nižná

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 15. kolo

01.05. 11:20
FK Slovan Trstená
FK Slovan Trstená

-

ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 16. kolo

04.05. 09:00
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín

-

TJ Roháče Zuberec
TJ Roháče Zuberec

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 17. kolo

04.05. 10:10
FK Nižná
FK Nižná

-

ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 18. kolo

04.05. 11:20
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín

-

FK Slovan Trstená
FK Slovan Trstená

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 19. kolo

11.05. 09:00
TJ Roháče Zuberec
TJ Roháče Zuberec

-

ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 20. kolo

11.05. 10:10
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín

-

FK Nižná
FK Nižná

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 21. kolo

11.05. 11:20
FK Slovan Trstená
FK Slovan Trstená

-

ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 22. kolo

25.05. 09:00
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín

-

TJ Roháče Zuberec
TJ Roháče Zuberec

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 23. kolo

25.05. 10:10
FK Nižná
FK Nižná

-

ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín

U11 (Prípravka- Malý Futbal) - 24. kolo

25.05. 11:20
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín

-

FK Slovan Trstená
FK Slovan Trstená
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo