Všetky súťaže tímu

 

I. DOXXbet trieda dospelí - 1. kolo

13.08. 16:30
OFK Hôrky
OFK Hôrky
1

-

4
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 2. kolo

20.08. 16:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
6

-

0
TJ Stráža
TJ Stráža

I. DOXXbet trieda dospelí - 3. kolo

27.08. 16:00
ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
1

-

0
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 4. kolo

03.09. 15:30
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
7

-

2
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová

I. DOXXbet trieda dospelí - 5. kolo

10.09. 15:30
Telovýchovná jednota TATRAN Bytčica
Telovýchovná jednota TATRAN Bytčica
2

-

2
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 13. kolo

15.09. 13:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
4

-

3
FK Zástranie
FK Zástranie

I. DOXXbet trieda dospelí - 6. kolo

17.09. 15:00
TJ Dlhé Pole
TJ Dlhé Pole
3

-

0
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 7. kolo

24.09. 15:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
1

-

0
TJ Hlboké
TJ Hlboké

I. DOXXbet trieda dospelí - 8. kolo

01.10. 14:30
TJ Považský Chlmec
TJ Považský Chlmec
3

-

4
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 9. kolo

08.10. 14:30
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
0

-

2
FK Ďurčiná
FK Ďurčiná

I. DOXXbet trieda dospelí - 10. kolo

15.10. 14:30
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné
2

-

0
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 11. kolo

12.11. 14:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
2

-

2
FK Rajec
FK Rajec

I. DOXXbet trieda dospelí - 12. kolo

28.10. 14:00
OŠK Kamenná Poruba
OŠK Kamenná Poruba
1

-

0
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 14. kolo

24.03. 15:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
3

-

1
OFK Hôrky
OFK Hôrky

I. DOXXbet trieda dospelí - 15. kolo

31.03. 15:00
TJ Stráža
TJ Stráža
2

-

1
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 16. kolo

07.04. 15:30
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
5

-

0
ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka

I. DOXXbet trieda dospelí - 17. kolo

13.04. 15:30
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
1

-

4
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 18. kolo

21.04. 16:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
4

-

2
Telovýchovná jednota TATRAN Bytčica
Telovýchovná jednota TATRAN Bytčica

I. DOXXbet trieda dospelí - 19. kolo

28.04. 16:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

-

TJ Dlhé Pole
TJ Dlhé Pole

I. DOXXbet trieda dospelí - 20. kolo

05.05. 16:30
TJ Hlboké
TJ Hlboké

-

ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 21. kolo

12.05. 16:30
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

-

TJ Považský Chlmec
TJ Považský Chlmec

I. DOXXbet trieda dospelí - 22. kolo

19.05. 17:00
FK Ďurčiná
FK Ďurčiná

-

ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 23. kolo

26.05. 17:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

-

TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné

I. DOXXbet trieda dospelí - 24. kolo

02.06. 17:00
FK Rajec
FK Rajec

-

ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 25. kolo

09.06. 17:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

-

OŠK Kamenná Poruba
OŠK Kamenná Poruba

I. DOXXbet trieda dospelí - 26. kolo

15.06. 17:00
FK Zástranie
FK Zástranie

-

ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo