Všetky súťaže tímu

 

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 4. kolo

28.08. 10:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
0

-

2
FK Terchová
FK Terchová

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 1. kolo

01.09. 10:00
OFK Ovčiarsko
OFK Ovčiarsko
4

-

3
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 5. kolo

04.09. 10:00
1. KŠK Žilina
1. KŠK Žilina
7

-

2
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 6. kolo

11.09. 10:00
TJ Považský Chlmec
TJ Považský Chlmec
0

-

18
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 2. kolo

06.10. 15:30
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
2

-

5
ŠK Lietava
ŠK Lietava

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 7. kolo

18.09. 10:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
2

-

1
TJ Fatran Krasňany
TJ Fatran Krasňany

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 8. kolo

25.09. 10:00
TJ Divina
TJ Divina
3

-

4
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 3. kolo

29.09. 16:40
OŠK Kamenná Poruba
OŠK Kamenná Poruba
11

-

1
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 9. kolo

02.10. 10:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
10

-

0
TJ Babkov
TJ Babkov

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 10. kolo

09.10. 10:00
TJ ŠK Podhorie
TJ ŠK Podhorie
9

-

3
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 11. kolo

16.10. 10:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
2

-

4
FK FATRAN - Dolná Tižina
FK FATRAN - Dolná Tižina

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 12. kolo

20.10. 15:30
OFK Hôrky
OFK Hôrky
16

-

0
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 13. kolo

30.10. 10:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
2

-

5
Telovýchovná jednota TATRAN Bytčica
Telovýchovná jednota TATRAN Bytčica

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 16. kolo

09.04. 10:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
3

-

1
OŠK Kamenná Poruba
OŠK Kamenná Poruba

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 17. kolo

16.04. 10:00
FK Terchová
FK Terchová
4

-

0
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 18. kolo

23.04. 10:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
0

-

5
1. KŠK Žilina
1. KŠK Žilina

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 14. kolo

26.04. 17:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
5

-

4
OFK Ovčiarsko
OFK Ovčiarsko

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 19. kolo

30.04. 10:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
2

-

2
TJ Považský Chlmec
TJ Považský Chlmec

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 15. kolo

16.05. 17:00
ŠK Lietava
ŠK Lietava
7

-

6
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 20. kolo

07.05. 10:00
TJ Fatran Krasňany
TJ Fatran Krasňany
6

-

0
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 21. kolo

14.05. 10:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
3

-

1
TJ Divina
TJ Divina

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 22. kolo

21.05. 10:00
TJ Babkov
TJ Babkov
1

-

3
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 23. kolo

28.05. 10:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
1

-

8
TJ ŠK Podhorie
TJ ŠK Podhorie

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 24. kolo

04.06. 10:00
FK FATRAN - Dolná Tižina
FK FATRAN - Dolná Tižina
1

-

3
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 25. kolo

11.06. 10:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
0

-

18
OFK Hôrky
OFK Hôrky

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 26. kolo

17.06. 10:00
Telovýchovná jednota TATRAN Bytčica
Telovýchovná jednota TATRAN Bytčica
7

-

0
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo