Všetky súťaže tímu

 

I. DOXXbet trieda dospelí - 1. kolo

07.08. 16:30
Telovýchovná jednota TATRAN Bytčica
Telovýchovná jednota TATRAN Bytčica
3

-

3
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 2. kolo

01.09. 16:30
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
4

-

1
FK Rajec
FK Rajec

I. DOXXbet trieda dospelí - 3. kolo

21.08. 16:00
OŠK Nededza
OŠK Nededza
2

-

5
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 4. kolo

28.08. 16:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
6

-

1
OŠK Kamenná Poruba
OŠK Kamenná Poruba

I. DOXXbet trieda dospelí - 5. kolo

04.09. 15:30
ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
1

-

1
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 6. kolo

11.09. 15:30
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
3

-

1
TJ Hlboké
TJ Hlboké

I. DOXXbet trieda dospelí - 7. kolo

18.09. 15:00
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov
5

-

3
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 8. kolo

25.09. 15:00
FK Zástranie
FK Zástranie
4

-

3
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 9. kolo

05.11. 14:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
7

-

0
ŠK Petrovice
ŠK Petrovice
(odstúpené)

I. DOXXbet trieda dospelí - 10. kolo

09.10. 14:30
TJ Považský Chlmec
TJ Považský Chlmec
4

-

1
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 11. kolo

16.10. 14:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
6

-

4
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné

I. DOXXbet trieda dospelí - 12. kolo

23.10. 14:00
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
5

-

0
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 13. kolo

30.10. 14:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
1

-

2
OFK Hôrky
OFK Hôrky

I. DOXXbet trieda dospelí - 14. kolo

26.03. 15:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
3

-

2
Telovýchovná jednota TATRAN Bytčica
Telovýchovná jednota TATRAN Bytčica

I. DOXXbet trieda dospelí - 15. kolo

02.04. 15:30
FK Rajec
FK Rajec
5

-

1
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 16. kolo

09.04. 15:30
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
2

-

3
OŠK Nededza
OŠK Nededza

I. DOXXbet trieda dospelí - 17. kolo

16.04. 16:00
OŠK Kamenná Poruba
OŠK Kamenná Poruba
2

-

1
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 18. kolo

23.04. 16:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
4

-

3
ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka

I. DOXXbet trieda dospelí - 19. kolo

30.04. 16:00
TJ Hlboké
TJ Hlboké
1

-

1
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 20. kolo

07.05. 16:30
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
2

-

5
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov

I. DOXXbet trieda dospelí - 21. kolo

14.05. 16:30
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
1

-

2
FK Zástranie
FK Zástranie

I. DOXXbet trieda dospelí - 22. kolo

21.05. 17:00
ŠK Petrovice
(odstúpené)
ŠK Petrovice
0

-

5
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 23. kolo

28.05. 17:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
2

-

2
TJ Považský Chlmec
TJ Považský Chlmec

I. DOXXbet trieda dospelí - 24. kolo

04.06. 17:00
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné
5

-

2
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik

I. DOXXbet trieda dospelí - 25. kolo

11.06. 17:00
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
4

-

1
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom

I. DOXXbet trieda dospelí - 26. kolo

17.06. 14:30
OFK Hôrky
OFK Hôrky
2

-

6
ŠK Štiavnik
ŠK Štiavnik
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo