III. liga žiaci U15 ObFZ Bardejov - 2018/2019

 

1. kolo

04.08. 10:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
6

-

0
FK Gerlachov
FK Gerlachov

2. kolo

11.08. 10:30
TJ Dubinné
TJ Dubinné
0

-

6
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves

4. kolo

25.08. 10:30
TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov
2

-

2
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves

5. kolo

01.09. 10:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
9

-

2
TJ Busov Gaboltov
TJ Busov Gaboltov

6. kolo

08.09. 10:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
5

-

2
TJ Javorina Malcov
TJ Javorina Malcov

7. kolo

14.09. 16:30
TJ "Strojár" Kružlov
TJ "Strojár" Kružlov
0

-

1
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves

8. kolo

22.09. 10:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
9

-

0
TJ Poľana Šiba
TJ Poľana Šiba

9. kolo

29.09. 13:00
Obecný futbalový klub Osikov
Obecný futbalový klub Osikov
0

-

4
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves

10. kolo

06.10. 10:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
3

-

0
OFK - SIM Raslavice
OFK - SIM Raslavice

11. kolo

13.10. 10:30
TJ Beloveža
TJ Beloveža
0

-

4
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves

12. kolo

20.10. 10:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
0

-

3
OŠK Kľušov
OŠK Kľušov

13. kolo

27.10. 10:30
TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka
TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka
0

-

7
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves

14. kolo

03.11. 10:30
FK Gerlachov
FK Gerlachov
1

-

0
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves

15. kolo

30.03. 10:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
8

-

0
TJ Dubinné
TJ Dubinné

17. kolo

13.04. 10:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
3

-

0
TJ Magura Zborov
TJ Magura Zborov

18. kolo

20.04. 10:30
TJ Busov Gaboltov
TJ Busov Gaboltov
0

-

6
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves

19. kolo

27.04. 10:30
TJ Javorina Malcov
TJ Javorina Malcov
0

-

4
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves

20. kolo

04.05. 10:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
7

-

0
TJ "Strojár" Kružlov
TJ "Strojár" Kružlov

21. kolo

11.05. 10:30
TJ Poľana Šiba
TJ Poľana Šiba
2

-

4
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves

22. kolo

18.05. 10:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
7

-

0
Obecný futbalový klub Osikov
Obecný futbalový klub Osikov

23. kolo

25.05. 10:30
OFK - SIM Raslavice
OFK - SIM Raslavice
2

-

3
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves

24. kolo

01.06. 10:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
12

-

0
TJ Beloveža
TJ Beloveža

25. kolo

08.06. 10:30
OŠK Kľušov
OŠK Kľušov
2

-

1
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves

26. kolo

15.06. 10:30
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
12

-

0
TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka
TJ Slovan Bardejov - Dlhá Lúka
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo