Všetky súťaže tímu

 

POHÁR PFZ - 1. kolo

31.07. 17:00
ŠK Lučivná
ŠK Lučivná
5

-

1
TJ Tatran Liptovská Teplička
TJ Tatran Liptovská Teplička

8. liga dospelí PFZ - 1. kolo

14.08. 13:30
ŠK Lučivná
(odstúpené)
ŠK Lučivná
1

-

1
Družstevník Dravce
Družstevník Dravce
(odstúpené)

8. liga dospelí PFZ - 2. kolo

21.08. 16:30
OFK Kravany
OFK Kravany
0

-

1
ŠK Lučivná
ŠK Lučivná
(odstúpené)

8. liga dospelí PFZ - 3. kolo

28.08. 13:00
ŠK Lučivná
(odstúpené)
ŠK Lučivná
4

-

1
FK Bijacovce
FK Bijacovce

POHÁR PFZ - 2. kolo

01.09. 16:00
TJ Spišský Štiavnik
TJ Spišský Štiavnik
13

-

0
ŠK Lučivná
ŠK Lučivná

8. liga dospelí PFZ - 4. kolo

04.09. 12:30
OFK Šuňava
OFK Šuňava
0

-

0
ŠK Lučivná
ŠK Lučivná
(odstúpené)

8. liga dospelí PFZ - 5. kolo

11.09. 12:30
ŠK Lučivná
(odstúpené)
ŠK Lučivná
4

-

1
Kultúrno - športový klub Granč Petrovce
Kultúrno - športový klub Granč Petrovce

8. liga dospelí PFZ - 6. kolo

18.09. 12:00
FK 49 Spišský Hrhov
FK 49 Spišský Hrhov
3

-

0
ŠK Lučivná
ŠK Lučivná
(odstúpené)

8. liga dospelí PFZ - 7. kolo

25.09. 13:00
ŠK Lučivná
(odstúpené)
ŠK Lučivná
2

-

4
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

8. liga dospelí PFZ - 8. kolo

02.10. 11:40
Družstevník Dravce
(odstúpené)
Družstevník Dravce
2

-

2
ŠK Lučivná
ŠK Lučivná
(odstúpené)

8. liga dospelí PFZ - 9. kolo

09.10. 14:00
ŠK Lučivná
(odstúpené)
ŠK Lučivná
1

-

1
OFK Kravany
OFK Kravany

8. liga dospelí PFZ - 10. kolo

16.10. 11:15
FK Bijacovce
FK Bijacovce
6

-

1
ŠK Lučivná
ŠK Lučivná
(odstúpené)

8. liga dospelí PFZ - 11. kolo

23.10. 11:00
ŠK Lučivná
(odstúpené)
ŠK Lučivná
0

-

3
OFK Šuňava
OFK Šuňava

8. liga dospelí PFZ - 12. kolo

09.04. 12:40
Kultúrno - športový klub Granč Petrovce
Kultúrno - športový klub Granč Petrovce
11

-

0
ŠK Lučivná
ŠK Lučivná
(odstúpené)

8. liga dospelí PFZ - 13. kolo

16.04. 13:00
ŠK Lučivná
(odstúpené)
ŠK Lučivná
2

-

6
FK 49 Spišský Hrhov
FK 49 Spišský Hrhov

8. liga dospelí PFZ - 14. kolo

23.04. 13:15
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
9

-

0
ŠK Lučivná
ŠK Lučivná
(odstúpené)

8. liga dospelí PFZ - 15. kolo

30.04. 13:00
ŠK Lučivná
(odstúpené)
ŠK Lučivná
0

-

0
Družstevník Dravce
Družstevník Dravce
(odstúpené)

8. liga dospelí PFZ - 16. kolo

07.05. 17:00
OFK Kravany
OFK Kravany
0

-

0
ŠK Lučivná
ŠK Lučivná
(odstúpené)

8. liga dospelí PFZ - 17. kolo

14.05. 13:30
ŠK Lučivná
(odstúpené)
ŠK Lučivná
0

-

0
FK Bijacovce
FK Bijacovce

8. liga dospelí PFZ - 18. kolo

21.05. 13:30
OFK Šuňava
OFK Šuňava
0

-

0
ŠK Lučivná
ŠK Lučivná
(odstúpené)

8. liga dospelí PFZ - 19. kolo

28.05. 13:30
ŠK Lučivná
(odstúpené)
ŠK Lučivná
0

-

0
Kultúrno - športový klub Granč Petrovce
Kultúrno - športový klub Granč Petrovce

8. liga dospelí PFZ - 20. kolo

04.06. 13:30
FK 49 Spišský Hrhov
FK 49 Spišský Hrhov
0

-

0
ŠK Lučivná
ŠK Lučivná
(odstúpené)

8. liga dospelí PFZ - 21. kolo

11.06. 13:30
ŠK Lučivná
(odstúpené)
ŠK Lučivná
0

-

0
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo