Všetky súťaže tímu

 

IV. liga dorast (SD4V) - 3. kolo

21.08. 09:30
TJ Rovinka
TJ Rovinka
3

-

4
ŠK Láb
ŠK Láb

IV. liga dorast (SD4V) - 4. kolo

28.08. 10:00
ŠK Bernolákovo
ŠK Bernolákovo
11

-

0
ŠK Láb
ŠK Láb

IV. liga dorast (SD4V) - 5. kolo

01.09. 17:00
ŠK Láb
ŠK Láb
1

-

2
TJ Veľké Leváre
TJ Veľké Leváre

IV. liga dorast (SD4V) - 6. kolo

03.09. 14:15
FK Slovan Ivanka pri Dunaji
FK Slovan Ivanka pri Dunaji
5

-

0
ŠK Láb
ŠK Láb

IV. liga dorast (SD4V) - 7. kolo

11.09. 14:00
ŠK Láb
ŠK Láb
2

-

3
FC Zohor
FC Zohor

IV. liga dorast (SD4V) - 1. kolo

15.09. 16:30
FC Záhorská Ves
FC Záhorská Ves
2

-

1
ŠK Láb
ŠK Láb

IV. liga dorast (SD4V) - 8. kolo

17.09. 16:00
ŠK Závod
(odstúpené)
ŠK Závod
3

-

4
ŠK Láb
ŠK Láb

IV. liga dorast (SD4V) - 10. kolo

02.10. 13:00
Športový klub Nová Dedinka
Športový klub Nová Dedinka
6

-

0
ŠK Láb
ŠK Láb

IV. liga dorast (SD4V) - 11. kolo

09.10. 13:00
ŠK Láb
ŠK Láb
0

-

4
FK Borinka
FK Borinka

IV. liga dorast (SD4V) - 12. kolo

15.10. 15:00
FK CINEMAX Doľany
FK CINEMAX Doľany
21

-

2
ŠK Láb
ŠK Láb

IV. liga dorast (SD4V) - 13. kolo

22.10. 12:30
ŠK Láb
ŠK Láb
3

-

5
CFK Pezinok - Cajla
CFK Pezinok - Cajla

IV. liga dorast (SD4V) - 14. kolo

29.10. 14:00
TJ Slovan Vištuk
(odstúpené)
TJ Slovan Vištuk
0

-

0
ŠK Láb
ŠK Láb

IV. liga dorast (SD4V) - 15. kolo

06.11. 11:00
ŠK Láb
ŠK Láb
2

-

6
FK Slovan Most pri Bratislave
FK Slovan Most pri Bratislave

IV. liga dorast (SD4V) - 2. kolo

13.11. 13:30
ŠK Láb
ŠK Láb
5

-

2
TJ Slávia Ekonóm Bratislava
TJ Slávia Ekonóm Bratislava

IV. liga dorast (SD4V) - 16. kolo

12.03. 12:00
ŠK Láb
ŠK Láb
0

-

4
FC Záhorská Ves
FC Záhorská Ves

IV. liga dorast (SD4V) - 17. kolo

19.03. 12:30
TJ Slávia Ekonóm Bratislava
TJ Slávia Ekonóm Bratislava
2

-

2
ŠK Láb
ŠK Láb

IV. liga dorast (SD4V) - 18. kolo

26.03. 12:30
ŠK Láb
ŠK Láb
1

-

5
TJ Rovinka
TJ Rovinka

IV. liga dorast (SD4V) - 19. kolo

02.04. 14:00
ŠK Láb
ŠK Láb
1

-

11
ŠK Bernolákovo
ŠK Bernolákovo

IV. liga dorast (SD4V) - 20. kolo

09.04. 14:00
TJ Veľké Leváre
TJ Veľké Leváre
1

-

1
ŠK Láb
ŠK Láb

IV. liga dorast (SD4V) - 21. kolo

16.04. 14:30
ŠK Láb
ŠK Láb
1

-

1
FK Slovan Ivanka pri Dunaji
FK Slovan Ivanka pri Dunaji

IV. liga dorast (SD4V) - 22. kolo

23.04. 14:30
FC Zohor
FC Zohor
6

-

2
ŠK Láb
ŠK Láb

IV. liga dorast (SD4V) - 23. kolo

30.04. 14:30
ŠK Láb
ŠK Láb
0

-

0
ŠK Závod
ŠK Závod
(odstúpené)

IV. liga dorast (SD4V) - 25. kolo

07.05. 14:30
ŠK Láb
ŠK Láb
0

-

5
Športový klub Nová Dedinka
Športový klub Nová Dedinka

IV. liga dorast (SD4V) - 26. kolo

14.05. 17:00
FK Borinka
FK Borinka
7

-

1
ŠK Láb
ŠK Láb

IV. liga dorast (SD4V) - 27. kolo

20.05. 14:30
ŠK Láb
ŠK Láb
4

-

5
FK CINEMAX Doľany
FK CINEMAX Doľany

IV. liga dorast (SD4V) - 28. kolo

28.05. 14:30
CFK Pezinok - Cajla
CFK Pezinok - Cajla
7

-

2
ŠK Láb
ŠK Láb

IV. liga dorast (SD4V) - 29. kolo

04.06. 15:00
ŠK Láb
ŠK Láb
0

-

0
TJ Slovan Vištuk
TJ Slovan Vištuk
(odstúpené)

IV. liga dorast (SD4V) - 30. kolo

10.06. 10:00
FK Slovan Most pri Bratislave
FK Slovan Most pri Bratislave
4

-

0
ŠK Láb
ŠK Láb
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo