Všetky súťaže tímu

 

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 1. kolo

18.09. 09:00
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna
0

-

0
MŠK Senec
MŠK Senec

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 2. kolo

18.09. 09:45
MŠK Kráľová pri Senci
MŠK Kráľová pri Senci
0

-

0
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 3. kolo

18.09. 10:30
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna
0

-

0
Športový klub Nová Dedinka
Športový klub Nová Dedinka

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 4. kolo

03.10. 13:00
MŠK Senec
MŠK Senec
0

-

0
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 5. kolo

03.10. 13:45
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna
0

-

0
MŠK Kráľová pri Senci
MŠK Kráľová pri Senci

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 6. kolo

03.10. 14:30
Športový klub Nová Dedinka
Športový klub Nová Dedinka
0

-

0
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 7. kolo

16.10. 11:15
MŠK Senec
MŠK Senec
0

-

0
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 8. kolo

16.10. 12:00
MŠK Kráľová pri Senci
MŠK Kráľová pri Senci
0

-

0
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 9. kolo

16.10. 12:45
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna
0

-

0
Športový klub Nová Dedinka
Športový klub Nová Dedinka

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 10. kolo

30.10. 10:00
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna
0

-

0
MŠK Senec
MŠK Senec

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 11. kolo

30.10. 10:45
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna
0

-

0
MŠK Kráľová pri Senci
MŠK Kráľová pri Senci

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 12. kolo

30.10. 11:30
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna
0

-

0
Športový klub Nová Dedinka
Športový klub Nová Dedinka

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 1. kolo

24.04. 10:00
CFK Pezinok - Cajla
CFK Pezinok - Cajla
0

-

0
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 2. kolo

24.04. 10:45
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna
0

-

0
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 3. kolo

24.04. 11:30
SFC Kalinkovo
SFC Kalinkovo
0

-

0
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 4. kolo

07.05. 10:00
CFK Pezinok - Cajla
CFK Pezinok - Cajla
0

-

0
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 5. kolo

07.05. 10:45
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
0

-

0
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 6. kolo

07.05. 11:30
SFC Kalinkovo
SFC Kalinkovo
0

-

0
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 7. kolo

21.05. 10:00
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna
0

-

0
CFK Pezinok - Cajla
CFK Pezinok - Cajla

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 8. kolo

21.05. 10:45
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna
0

-

0
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 9. kolo

21.05. 11:30
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna
0

-

0
SFC Kalinkovo
SFC Kalinkovo

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 10. kolo

04.06. 14:00
CFK Pezinok - Cajla
CFK Pezinok - Cajla
0

-

0
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 11. kolo

04.06. 14:45
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna
0

-

0
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 12. kolo

04.06. 15:30
SFC Kalinkovo
SFC Kalinkovo
0

-

0
ŠK Kaplna
ŠK Kaplna
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo