Všetky súťaže tímu

 

IV.liga dorast U19 skupina C - 3. kolo

21.08. 13:50
MFK Dukla Banská Bystrica
MFK Dukla Banská Bystrica
1

-

5
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa

IV.liga dorast U19 skupina C - 4. kolo

27.08. 16:00
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa
2

-

2
FK BREZNO
FK BREZNO

IV.liga dorast U19 skupina C - 1. kolo

01.09. 15:30
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa
1

-

0
MFK ŽARNOVICA
MFK ŽARNOVICA

IV.liga dorast U19 skupina C - 5. kolo

04.09. 13:00
ŠKF Kremnica
ŠKF Kremnica
1

-

0
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa

IV.liga dorast U19 skupina C - 6. kolo

09.09. 16:30
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa
0

-

3
ŠK Prameň Kováčová
ŠK Prameň Kováčová

IV.liga dorast U19 skupina C - 2. kolo

15.09. 15:30
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa
9

-

1
ŠK Hrochoť
ŠK Hrochoť

IV.liga dorast U19 skupina C - 7. kolo

28.09. 17:00
FK Šalková
FK Šalková
1

-

1
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa

IV.liga dorast U19 skupina C - 8. kolo

24.09. 15:00
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa
3

-

3
TJ - Prestavlky
TJ - Prestavlky

IV.liga dorast U19 skupina C - 9. kolo

01.10. 13:00
Telovýchovná jednota Lovča
Telovýchovná jednota Lovča
2

-

2
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa

IV.liga dorast U19 skupina C - 10. kolo

19.10. 15:00
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa
2

-

6
MFK Spartak Hriňová
MFK Spartak Hriňová

IV.liga dorast U19 skupina C - 11. kolo

15.10. 14:00
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
2

-

3
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa

IV.liga dorast U19 skupina C - 12. kolo

22.10. 14:00
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa
3

-

0
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce

IV.liga dorast U19 skupina C - 13. kolo

30.10. 11:30
OFK 1950 Priechod
OFK 1950 Priechod
2

-

4
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa

IV.liga dorast U19 skupina C - 14. kolo

26.03. 10:00
MFK ŽARNOVICA
MFK ŽARNOVICA
1

-

1
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa

IV.liga dorast U19 skupina C - 15. kolo

02.04. 13:00
ŠK Hrochoť
ŠK Hrochoť
0

-

7
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa

IV.liga dorast U19 skupina C - 16. kolo

08.04. 15:30
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa
7

-

1
MFK Dukla Banská Bystrica
MFK Dukla Banská Bystrica

IV.liga dorast U19 skupina C - 17. kolo

15.04. 10:30
FK BREZNO
FK BREZNO
2

-

1
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa

IV.liga dorast U19 skupina C - 18. kolo

28.04. 17:40
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa
0

-

2
ŠKF Kremnica
ŠKF Kremnica

IV.liga dorast U19 skupina C - 19. kolo

29.04. 13:50
ŠK Prameň Kováčová
ŠK Prameň Kováčová
0

-

4
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa

IV.liga dorast U19 skupina C - 20. kolo

06.05. 16:30
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa
5

-

1
FK Šalková
FK Šalková

IV.liga dorast U19 skupina C - 21. kolo

23.05. 17:00
TJ - Prestavlky
TJ - Prestavlky
2

-

2
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa

IV.liga dorast U19 skupina C - 22. kolo

20.05. 17:00
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa
1

-

2
Telovýchovná jednota Lovča
Telovýchovná jednota Lovča

IV.liga dorast U19 skupina C - 23. kolo

27.05. 14:00
MFK Spartak Hriňová
MFK Spartak Hriňová
3

-

0
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa

IV.liga dorast U19 skupina C - 24. kolo

03.06. 14:30
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa
3

-

0
Telovýchovná jednota Družstevník Očová
Telovýchovná jednota Družstevník Očová

IV.liga dorast U19 skupina C - 25. kolo

10.06. 10:30
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce
1

-

1
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa

IV.liga dorast U19 skupina C - 26. kolo

17.06. 17:30
ŠK Heľpa
ŠK Heľpa
3

-

1
OFK 1950 Priechod
OFK 1950 Priechod
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo