Všetky súťaže tímu

 

I. MIRAGE trieda žiaci - 4. kolo

28.08. 10:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
7

-

4
TJ Dlhé Pole
TJ Dlhé Pole

I. MIRAGE trieda žiaci - 1. kolo

01.09. 10:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
7

-

0
OFK Kotešová
OFK Kotešová

I. MIRAGE trieda žiaci - 5. kolo

04.09. 10:00
FK Strečno
FK Strečno
2

-

3
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 6. kolo

11.09. 10:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
2

-

1
TJ Višňové
TJ Višňové

I. MIRAGE trieda žiaci - 2. kolo

15.09. 10:00
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
9

-

0
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 7. kolo

13.10. 16:30
TJ Fatran Varín
TJ Fatran Varín
6

-

0
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 8. kolo

25.09. 10:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
4

-

3
Družstevník Rašov
Družstevník Rašov

I. MIRAGE trieda žiaci - 3. kolo

29.09. 16:30
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
9

-

2
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné

I. MIRAGE trieda žiaci - 9. kolo

02.10. 09:30
TJ Zbyňov
TJ Zbyňov
5

-

2
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 10. kolo

09.10. 10:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
2

-

4
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom

I. MIRAGE trieda žiaci - 11. kolo

16.10. 09:00
OŠK Rosina
OŠK Rosina
5

-

0
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 12. kolo

23.10. 10:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
3

-

4
TJ Hvozdnica
TJ Hvozdnica

I. MIRAGE trieda žiaci - 13. kolo

30.10. 10:00
ŠK Petrovice
ŠK Petrovice
6

-

0
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 16. kolo

09.04. 10:00
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné
1

-

4
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 17. kolo

16.04. 10:00
TJ Dlhé Pole
TJ Dlhé Pole
5

-

3
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 18. kolo

23.04. 10:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
8

-

0
FK Strečno
FK Strečno

I. MIRAGE trieda žiaci - 14. kolo

26.04. 17:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
0

-

3
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 19. kolo

30.04. 10:00
TJ Višňové
TJ Višňové
4

-

2
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 15. kolo

03.05. 17:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
2

-

7
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová

I. MIRAGE trieda žiaci - 20. kolo

06.05. 10:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
3

-

3
TJ Fatran Varín
TJ Fatran Varín

I. MIRAGE trieda žiaci - 21. kolo

14.05. 10:00
Družstevník Rašov
Družstevník Rašov
5

-

0
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 22. kolo

22.05. 17:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
1

-

3
TJ Zbyňov
TJ Zbyňov

I. MIRAGE trieda žiaci - 23. kolo

28.05. 10:00
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
9

-

0
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 24. kolo

04.06. 10:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
0

-

3
OŠK Rosina
OŠK Rosina

I. MIRAGE trieda žiaci - 25. kolo

11.06. 10:00
TJ Hvozdnica
TJ Hvozdnica
5

-

1
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

I. MIRAGE trieda žiaci - 26. kolo

17.06. 10:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
3

-

0
ŠK Petrovice
ŠK Petrovice
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo