Všetky súťaže tímu

 

III. DOXXbet trieda dospelí - 1. kolo

07.08. 16:30
TJ Babkov
TJ Babkov
0

-

0
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

III. DOXXbet trieda dospelí - 2. kolo

14.08. 16:30
TJ ŠK Podhorie
TJ ŠK Podhorie
2

-

0
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

III. DOXXbet trieda dospelí - 3. kolo

21.08. 16:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
0

-

2
TJ Partizán Súľov
TJ Partizán Súľov

III. DOXXbet trieda dospelí - 4. kolo

28.08. 16:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
2

-

3
FK Trnové
FK Trnové

III. DOXXbet trieda dospelí - 5. kolo

04.09. 15:30
FK FATRAN - Dolná Tižina
FK FATRAN - Dolná Tižina
2

-

3
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

III. DOXXbet trieda dospelí - 6. kolo

11.09. 15:30
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
5

-

1
ŠK Lietava
ŠK Lietava

III. DOXXbet trieda dospelí - 7. kolo

18.09. 15:00
TJ Hviezda Zádubnie
TJ Hviezda Zádubnie
2

-

3
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

III. DOXXbet trieda dospelí - 8. kolo

25.09. 15:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
2

-

1
FK Terchová
FK Terchová

III. DOXXbet trieda dospelí - 9. kolo

02.10. 14:30
TJ Rozvoj Mojš
TJ Rozvoj Mojš
3

-

0
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

III. DOXXbet trieda dospelí - 10. kolo

09.10. 14:30
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
5

-

0
TJ Fatran Krasňany
TJ Fatran Krasňany

III. DOXXbet trieda dospelí - 11. kolo

16.10. 14:00
TJ Divina
TJ Divina
3

-

4
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

III. DOXXbet trieda dospelí - 14. kolo

09.04. 15:30
TJ Partizán Súľov
TJ Partizán Súľov
1

-

0
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

III. DOXXbet trieda dospelí - 15. kolo

16.04. 16:00
FK Trnové
FK Trnové
2

-

2
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

III. DOXXbet trieda dospelí - 16. kolo

23.04. 16:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
3

-

3
FK FATRAN - Dolná Tižina
FK FATRAN - Dolná Tižina

III. DOXXbet trieda dospelí - 17. kolo

30.04. 16:00
ŠK Lietava
ŠK Lietava
1

-

3
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

III. DOXXbet trieda dospelí - 18. kolo

07.05. 16:30
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
1

-

2
TJ Hviezda Zádubnie
TJ Hviezda Zádubnie

III. DOXXbet trieda dospelí - 19. kolo

14.05. 16:30
FK Terchová
FK Terchová
9

-

1
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

III. DOXXbet trieda dospelí - 20. kolo

21.05. 17:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
0

-

3
TJ Rozvoj Mojš
TJ Rozvoj Mojš

III. DOXXbet trieda dospelí - 21. kolo

28.05. 17:00
TJ Fatran Krasňany
TJ Fatran Krasňany
0

-

1
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

III. DOXXbet trieda dospelí - 22. kolo

04.06. 17:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
1

-

2
TJ Divina
TJ Divina

III. DOXXbet trieda dospelí - 12. kolo

11.06. 17:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
1

-

2
TJ Babkov
TJ Babkov

III. DOXXbet trieda dospelí - 13. kolo

17.06. 17:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
9

-

0
TJ ŠK Podhorie
TJ ŠK Podhorie
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo