Všetky súťaže tímu

 

I. Trieda U19 Dorast - 1. kolo

29.08. 17:00
OŠK Hruštín
(odstúpené)
OŠK Hruštín
4

-

4
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo

I. Trieda U19 Dorast - 2. kolo

11.08. 14:00
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo
2

-

7
TJ Sokol Liesek
TJ Sokol Liesek

I. Trieda U19 Dorast - 3. kolo

17.08. 16:00
OŠK Lokca
OŠK Lokca
4

-

0
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo

I. Trieda U19 Dorast - 4. kolo

25.08. 13:30
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo
0

-

5
TJ Oravská Lesná
TJ Oravská Lesná

I. Trieda U19 Dorast - 5. kolo

01.09. 13:00
ŠK Olympia Bobrov
ŠK Olympia Bobrov
6

-

2
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo

I. Trieda U19 Dorast - 6. kolo

07.09. 16:00
OŠK BREZA
OŠK BREZA
4

-

2
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo

I. Trieda U19 Dorast - 7. kolo

15.09. 13:00
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo
2

-

4
TJ Fatran Zázrivá
TJ Fatran Zázrivá

I. Trieda U19 Dorast - 8. kolo

21.09. 15:00
TJ Blatná Habovka
TJ Blatná Habovka
5

-

2
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo

I. Trieda U19 Dorast - 9. kolo

29.09. 12:30
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo
2

-

0
FC TJ Oravský Podzámok
FC TJ Oravský Podzámok

I. Trieda U19 Dorast - 10. kolo

06.10. 12:00
TJ Sokol Zubrohlava
TJ Sokol Zubrohlava
8

-

1
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo

I. Trieda U19 Dorast - 11. kolo

13.10. 10:00
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo
4

-

8
TJ NOVOŤ
TJ NOVOŤ

I. Trieda U19 Dorast - 12. kolo

20.10. 11:30
TJ Družstevník Mútne
TJ Družstevník Mútne
2

-

4
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo

I. Trieda U19 Dorast - 13. kolo

27.10. 11:30
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo
0

-

5
TJ Tatran Klin
TJ Tatran Klin

I. Trieda U19 Dorast - 14. kolo

03.11. 11:00
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo
8

-

1
OŠK Hruštín
OŠK Hruštín
(odstúpené)

I. Trieda U19 Dorast - 15. kolo

30.03. 12:30
TJ Sokol Liesek
TJ Sokol Liesek
13

-

0
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo

I. Trieda U19 Dorast - 16. kolo

06.04. 13:00
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo
0

-

4
OŠK Lokca
OŠK Lokca

I. Trieda U19 Dorast - 17. kolo

13.04. 10:55
TJ Oravská Lesná
TJ Oravská Lesná
7

-

1
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo

I. Trieda U19 Dorast - 18. kolo

20.04. 13:30
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo
2

-

2
ŠK Olympia Bobrov
ŠK Olympia Bobrov

I. Trieda U19 Dorast - 19. kolo

27.04. 11:00
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo
1

-

10
OŠK BREZA
OŠK BREZA

I. Trieda U19 Dorast - 20. kolo

04.05. 14:00
TJ Fatran Zázrivá
TJ Fatran Zázrivá
3

-

0
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo

I. Trieda U19 Dorast - 21. kolo

11.05. 14:00
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo
0

-

5
TJ Blatná Habovka
TJ Blatná Habovka

I. Trieda U19 Dorast - 22. kolo

17.05. 17:00
FC TJ Oravský Podzámok
FC TJ Oravský Podzámok
5

-

0
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo

I. Trieda U19 Dorast - 23. kolo

25.05. 14:00
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo
4

-

2
TJ Sokol Zubrohlava
TJ Sokol Zubrohlava

I. Trieda U19 Dorast - 24. kolo

01.06. 10:00
TJ NOVOŤ
TJ NOVOŤ
4

-

1
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo

I. Trieda U19 Dorast - 25. kolo

08.06. 17:00
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo
2

-

2
TJ Družstevník Mútne
TJ Družstevník Mútne

I. Trieda U19 Dorast - 26. kolo

15.06. 14:30
TJ Tatran Klin
TJ Tatran Klin
6

-

1
ŠK Beňadovo
ŠK Beňadovo
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo