BFZ - PRÍPRAVKA sk. B - PK (PRPK) - 2017/2018

 

1. kolo

02.09. 10:30
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň
10

-

2
TJ Slovan Viničné
TJ Slovan Viničné

2. kolo

09.09. 10:00
OŠK Slovenský Grob
OŠK Slovenský Grob
6

-

0
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň

11. kolo

21.09. 18:00
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň
4

-

0
PŠC Pezinok
PŠC Pezinok

3. kolo

16.09. 10:30
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň
3

-

3
FK Karpaty Limbach
FK Karpaty Limbach

4. kolo

24.09. 10:00
TJ Slovan Vištuk
TJ Slovan Vištuk
3

-

2
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň

12. kolo

26.09. 18:00
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň
3

-

5
FC Družstevník Budmerice
FC Družstevník Budmerice

5. kolo

30.09. 10:30
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň
2

-

3
TJ Družstevník Jablonec
TJ Družstevník Jablonec

6. kolo

08.10. 15:00
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň
5

-

0
Obecný futbalový klub OFC 014 Vinosady
Obecný futbalový klub OFC 014 Vinosady

13. kolo

10.10. 17:00
ŠK Svätý Jur
ŠK Svätý Jur
0

-

3
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň

7. kolo

14.10. 10:30
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň
2

-

8
FC Slovan Modra
FC Slovan Modra

8. kolo

22.10. 11:00
Grinavský futbalový klub 1923
Grinavský futbalový klub 1923
2

-

8
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň

9. kolo

28.10. 10:30
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň
2

-

3
ŠK Šenkvice
ŠK Šenkvice

10. kolo

04.11. 10:00
FC SLOVAN Častá
FC SLOVAN Častá
1

-

3
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň

14. kolo

07.04. 11:00
TJ Slovan Viničné
TJ Slovan Viničné
1

-

7
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň

15. kolo

14.04. 10:30
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň
2

-

5
OŠK Slovenský Grob
OŠK Slovenský Grob

16. kolo

21.04. 10:30
FK Karpaty Limbach
FK Karpaty Limbach
0

-

4
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň

17. kolo

28.04. 10:30
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň
3

-

3
TJ Slovan Vištuk
TJ Slovan Vištuk

23. kolo

01.05. 10:30
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň
9

-

0
FC SLOVAN Častá
FC SLOVAN Častá

18. kolo

05.05. 14:30
TJ Družstevník Jablonec
TJ Družstevník Jablonec
3

-

2
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň

19. kolo

13.05. 14:30
Obecný futbalový klub OFC 014 Vinosady
Obecný futbalový klub OFC 014 Vinosady
4

-

3
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň

20. kolo

20.05. 10:00
FC Slovan Modra
FC Slovan Modra
4

-

1
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň

24. kolo

23.05. 17:30
PŠC Pezinok
PŠC Pezinok
4

-

0
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň

21. kolo

27.05. 09:00
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň
18

-

2
Grinavský futbalový klub 1923
Grinavský futbalový klub 1923

22. kolo

02.06. 09:00
ŠK Šenkvice
ŠK Šenkvice
1

-

0
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň

25. kolo

05.06. 18:00
FC Družstevník Budmerice
FC Družstevník Budmerice
4

-

1
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň

26. kolo

09.06. 10:30
ŠK Báhoň
ŠK Báhoň
4

-

1
ŠK Svätý Jur
ŠK Svätý Jur
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo