Všetky súťaže tímu

 

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 3. kolo

15.08. 10:00
TJ Fatran Krasňany
TJ Fatran Krasňany
3

-

0
RTJ Brodno
RTJ Brodno
(odstúpené)

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 4. kolo

22.08. 10:00
RTJ Brodno
(odstúpené)
RTJ Brodno
0

-

3
ŠK Lietava
ŠK Lietava

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 1. kolo

25.08. 17:00
FK FATRAN - Dolná Tižina
FK FATRAN - Dolná Tižina
3

-

0
RTJ Brodno
RTJ Brodno
(odstúpené)

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 5. kolo

29.08. 10:00
OFK Ovčiarsko
OFK Ovčiarsko
0

-

0
RTJ Brodno
RTJ Brodno
(odstúpené)

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 2. kolo

01.09. 10:00
RTJ Brodno
(odstúpené)
RTJ Brodno
0

-

0
OŠK Kamenná Poruba
OŠK Kamenná Poruba

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 6. kolo

05.09. 10:00
RTJ Brodno
(odstúpené)
RTJ Brodno
0

-

0
ŠK Petrovice
ŠK Petrovice

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 7. kolo

12.09. 10:00
TJ Jednota Bánová
TJ Jednota Bánová
0

-

0
RTJ Brodno
RTJ Brodno
(odstúpené)

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 8. kolo

19.09. 10:00
RTJ Brodno
(odstúpené)
RTJ Brodno
0

-

0
1. KŠK Žilina
1. KŠK Žilina

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 9. kolo

26.09. 10:00
TJ ŠK Podhorie
TJ ŠK Podhorie
0

-

0
RTJ Brodno
RTJ Brodno
(odstúpené)

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 10. kolo

03.10. 10:00
RTJ Brodno
(odstúpené)
RTJ Brodno
0

-

0
TJ Tatran Bytčica
TJ Tatran Bytčica

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 11. kolo

10.10. 10:00
TJ Hlboké
TJ Hlboké
0

-

0
RTJ Brodno
RTJ Brodno
(odstúpené)

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 12. kolo

17.10. 10:00
OFK Hôrky
OFK Hôrky
0

-

0
RTJ Brodno
RTJ Brodno
(odstúpené)

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 13. kolo

24.10. 10:00
RTJ Brodno
(odstúpené)
RTJ Brodno
0

-

0
FK Terchová
FK Terchová

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 16. kolo

10.04. 10:00
RTJ Brodno
(odstúpené)
RTJ Brodno
0

-

0
TJ Fatran Krasňany
TJ Fatran Krasňany

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 17. kolo

17.04. 10:00
ŠK Lietava
ŠK Lietava
0

-

0
RTJ Brodno
RTJ Brodno
(odstúpené)

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 18. kolo

24.04. 10:00
RTJ Brodno
(odstúpené)
RTJ Brodno
0

-

0
OFK Ovčiarsko
OFK Ovčiarsko

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 14. kolo

27.04. 16:00
RTJ Brodno
(odstúpené)
RTJ Brodno
0

-

0
FK FATRAN - Dolná Tižina
FK FATRAN - Dolná Tižina

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 19. kolo

01.05. 10:00
ŠK Petrovice
ŠK Petrovice
0

-

0
RTJ Brodno
RTJ Brodno
(odstúpené)

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 15. kolo

04.05. 16:30
OŠK Kamenná Poruba
OŠK Kamenná Poruba
0

-

0
RTJ Brodno
RTJ Brodno
(odstúpené)

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 20. kolo

08.05. 10:00
RTJ Brodno
(odstúpené)
RTJ Brodno
0

-

0
TJ Jednota Bánová
TJ Jednota Bánová

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 21. kolo

15.05. 10:00
1. KŠK Žilina
1. KŠK Žilina
0

-

0
RTJ Brodno
RTJ Brodno
(odstúpené)

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 22. kolo

22.05. 10:00
RTJ Brodno
(odstúpené)
RTJ Brodno
0

-

0
TJ ŠK Podhorie
TJ ŠK Podhorie

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 23. kolo

29.05. 10:00
TJ Tatran Bytčica
TJ Tatran Bytčica
0

-

0
RTJ Brodno
RTJ Brodno
(odstúpené)

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 24. kolo

05.06. 10:00
RTJ Brodno
(odstúpené)
RTJ Brodno
0

-

0
TJ Hlboké
TJ Hlboké

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 25. kolo

12.06. 10:00
RTJ Brodno
(odstúpené)
RTJ Brodno
0

-

0
OFK Hôrky
OFK Hôrky

II. MIRAGE trieda starší žiaci - 26. kolo

18.06. 10:00
FK Terchová
FK Terchová
0

-

0
RTJ Brodno
RTJ Brodno
(odstúpené)
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo