Všetky súťaže tímu

 

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 1. kolo

29.08. 15:00
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž
0

-

23
OŠK BEŠEŇOVÁ
OŠK BEŠEŇOVÁ

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 2. kolo

03.09. 13:30
TJ Máj Ružomberok-Černová
TJ Máj Ružomberok-Černová
1

-

3
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 3. kolo

10.09. 13:30
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž
3

-

3
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 4. kolo

05.10. 16:00
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž
10

-

0
TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
TJ Družstevník Liptovská Štiavnica

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 5. kolo

25.09. 12:30
TJ Družstevník Štiavnička
TJ Družstevník Štiavnička
1

-

2
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 6. kolo

01.10. 10:00
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž
1

-

7
OŠK Lisková
OŠK Lisková

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 7. kolo

09.10. 10:30
Obecný športový klub - Havran Ľubochňa
Obecný športový klub - Havran Ľubochňa
4

-

3
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 8. kolo

15.10. 12:00
OŠK BEŠEŇOVÁ
OŠK BEŠEŇOVÁ
11

-

0
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 9. kolo

22.10. 12:00
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž
1

-

2
TJ Máj Ružomberok-Černová
TJ Máj Ružomberok-Černová

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 10. kolo

29.10. 10:30
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka
5

-

2
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 11. kolo

05.04. 16:30
TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
2

-

3
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 12. kolo

01.04. 10:00
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž
4

-

6
TJ Družstevník Štiavnička
TJ Družstevník Štiavnička

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 13. kolo

09.04. 13:30
OŠK Lisková
OŠK Lisková
5

-

3
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 14. kolo

15.04. 10:00
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž
2

-

5
Obecný športový klub - Havran Ľubochňa
Obecný športový klub - Havran Ľubochňa

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 1. kolo

22.04. 10:00
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž
3

-

1
TJ Družba Smrečany - Žiar
TJ Družba Smrečany - Žiar

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 2. kolo

30.04. 10:00
ŠK Závažná Poruba
ŠK Závažná Poruba
2

-

2
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 3. kolo

06.05. 10:00
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž
0

-

7
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 4. kolo

14.05. 10:00
ŠK Bobrovec
ŠK Bobrovec
1

-

4
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 5. kolo

20.05. 10:00
TJ Družba Smrečany - Žiar
TJ Družba Smrečany - Žiar
5

-

5
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 6. kolo

27.05. 10:00
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž
8

-

0
ŠK Závažná Poruba
ŠK Závažná Poruba

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 7. kolo

04.06. 10:00
ŠKM Liptovský Hrádok
ŠKM Liptovský Hrádok
6

-

5
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž

I.trieda Sportika - žiaci U-11 - 8. kolo

10.06. 10:00
OŠK Svätý Kríž
OŠK Svätý Kríž
2

-

2
ŠK Bobrovec
ŠK Bobrovec
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo