Všetky súťaže tímu

 

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 1. kolo

02.09. 14:00
FKP BRATISLAVA
FKP BRATISLAVA
0

-

0
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 2. kolo

09.09. 11:00
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
0

-

0
ŠK Vrakuňa Bratislava
ŠK Vrakuňa Bratislava

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 11. kolo

12.09. 19:00
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
0

-

0
MŠK Iskra Petržalka
MŠK Iskra Petržalka

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 3. kolo

16.09. 08:45
FK Vajnory
FK Vajnory
0

-

0
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 4. kolo

23.09. 11:00
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
0

-

0
FK Rača Bratislava
FK Rača Bratislava

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 5. kolo

30.09. 10:30
FC - Žolík Malacky
FC - Žolík Malacky
0

-

0
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 6. kolo

07.10. 11:00
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
0

-

0
ŠK Svätý Jur
ŠK Svätý Jur

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 7. kolo

14.10. 11:30
SFC Kalinkovo
SFC Kalinkovo
0

-

0
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 8. kolo

21.10. 11:30
FK Dúbravka
FK Dúbravka
0

-

0
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 9. kolo

28.10. 11:00
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
0

-

0
OŠK Slovenský Grob
OŠK Slovenský Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 10. kolo

05.11. 10:00
Spoje FC Bratislava - Podunajské Biskupice
Spoje FC Bratislava - Podunajské Biskupice
0

-

0
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 12. kolo

06.04. 11:00
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
0

-

0
FKP BRATISLAVA
FKP BRATISLAVA

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 13. kolo

13.04. 09:00
ŠK Vrakuňa Bratislava
ŠK Vrakuňa Bratislava
0

-

0
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 14. kolo

20.04. 11:00
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
0

-

0
FK Vajnory
FK Vajnory

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 15. kolo

28.04. 10:00
FK Rača Bratislava
FK Rača Bratislava

-

OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 16. kolo

04.05. 11:00
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

-

FC - Žolík Malacky
FC - Žolík Malacky

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 17. kolo

11.05. 09:00
ŠK Svätý Jur
ŠK Svätý Jur

-

OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 18. kolo

18.05. 11:00
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

-

SFC Kalinkovo
SFC Kalinkovo

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 19. kolo

25.05. 11:00
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

-

FK Dúbravka
FK Dúbravka

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 20. kolo

02.06. 10:00
OŠK Slovenský Grob
OŠK Slovenský Grob

-

OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 21. kolo

08.06. 11:00
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

-

Spoje FC Bratislava - Podunajské Biskupice
Spoje FC Bratislava - Podunajské Biskupice

BFZ - PRÍPRAVKA U10 (PMB1) - 22. kolo

16.06. 09:00
MŠK Iskra Petržalka
MŠK Iskra Petržalka

-

OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo