Všetky súťaže tímu

 

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 1. kolo

09.09. 10:30
Športový klub Nová Dedinka
Športový klub Nová Dedinka
0

-

0
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 2. kolo

09.09. 11:15
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
0

-

0
TJ Malinovo
TJ Malinovo

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 3. kolo

09.09. 12:00
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
0

-

0
ŠK Atletiko Zálesie
ŠK Atletiko Zálesie

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 4. kolo

23.09. 09:30
Športový klub Nová Dedinka
Športový klub Nová Dedinka
0

-

0
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 5. kolo

23.09. 10:15
TJ Malinovo
TJ Malinovo
0

-

0
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 6. kolo

23.09. 11:00
ŠK Atletiko Zálesie
ŠK Atletiko Zálesie
0

-

0
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 7. kolo

08.10. 14:00
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
0

-

0
Športový klub Nová Dedinka
Športový klub Nová Dedinka

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 8. kolo

08.10. 14:45
TJ Malinovo
TJ Malinovo
0

-

0
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 9. kolo

08.10. 15:30
ŠK Atletiko Zálesie
ŠK Atletiko Zálesie
0

-

0
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 10. kolo

21.10. 09:00
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
0

-

0
Športový klub Nová Dedinka
Športový klub Nová Dedinka

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 11. kolo

21.10. 09:45
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
0

-

0
TJ Malinovo
TJ Malinovo

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 12. kolo

21.10. 10:30
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
0

-

0
ŠK Atletiko Zálesie
ŠK Atletiko Zálesie

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 1. kolo

27.04. 10:00
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

-

ŠK Tomášov
ŠK Tomášov

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 2. kolo

27.04. 10:50
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

-

Športový klub Nová Dedinka
Športový klub Nová Dedinka

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 3. kolo

27.04. 11:40
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

-

OFK Dunajská Lužná
OFK Dunajská Lužná

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 4. kolo

11.05. 09:30
ŠK Tomášov
ŠK Tomášov

-

OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 5. kolo

11.05. 10:20
Športový klub Nová Dedinka
Športový klub Nová Dedinka

-

OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 6. kolo

11.05. 11:10
OFK Dunajská Lužná
OFK Dunajská Lužná

-

OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 7. kolo

25.05. 10:00
ŠK Tomášov
ŠK Tomášov

-

OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 8. kolo

25.05. 10:50
Športový klub Nová Dedinka
Športový klub Nová Dedinka

-

OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 9. kolo

25.05. 11:40
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

-

OFK Dunajská Lužná
OFK Dunajská Lužná

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 10. kolo

09.06. 17:00
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

-

ŠK Tomášov
ŠK Tomášov

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 11. kolo

09.06. 17:50
OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob

-

Športový klub Nová Dedinka
Športový klub Nová Dedinka

BFZ - PRÍPRAVKA U8 (PMD) - 12. kolo

09.06. 18:40
OFK Dunajská Lužná
OFK Dunajská Lužná

-

OŠK Chorvátsky Grob
OŠK Chorvátsky Grob
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo