II.liga MD U17 - 2016/2017

 

3. kolo

20.08. 12:50
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
9

-

1
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín

4. kolo

27.08. 12:30
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto
1

-

1
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom

1. kolo

01.09. 12:30
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
0

-

1
MŠK FOMAT Martin
MŠK FOMAT Martin

5. kolo

03.09. 10:00
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
1

-

1
JUPIE Futbalová škola Mareka Hamšíka
JUPIE Futbalová škola Mareka Hamšíka

6. kolo

11.09. 12:30
MŠK Námestovo
MŠK Námestovo
6

-

0
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom

2. kolo

15.09. 12:30
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
0

-

0
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom

7. kolo

17.09. 13:30
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
8

-

0
MŠK NOVOHRAD Lučenec
MŠK NOVOHRAD Lučenec

8. kolo

25.09. 12:30
TJ Stráža
TJ Stráža
2

-

1
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom

9. kolo

01.10. 12:30
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
0

-

4
MFK Lokomotíva Zvolen
MFK Lokomotíva Zvolen

10. kolo

09.10. 12:30
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
5

-

1
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom

11. kolo

15.10. 09:30
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
1

-

0
FK Čadca
FK Čadca

12. kolo

25.10. 13:30
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
4

-

2
FK Rakytovce
FK Rakytovce

13. kolo

29.10. 12:30
TJ Jednota Bánová
TJ Jednota Bánová
0

-

8
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom

14. kolo

25.03. 12:30
MŠK FOMAT Martin
MŠK FOMAT Martin
3

-

0
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom

15. kolo

01.04. 12:30
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
0

-

2
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa

16. kolo

01.05. 17:30
ŠK Tvrdošín
ŠK Tvrdošín
4

-

0
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom

17. kolo

15.04. 12:30
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
1

-

1
MŠK Kysucké Nové Mesto
MŠK Kysucké Nové Mesto

18. kolo

22.04. 12:30
JUPIE Futbalová škola Mareka Hamšíka
JUPIE Futbalová škola Mareka Hamšíka
2

-

1
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom

19. kolo

09.05. 17:30
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
0

-

1
MŠK Námestovo
MŠK Námestovo

20. kolo

07.05. 12:30
MŠK NOVOHRAD Lučenec
MŠK NOVOHRAD Lučenec
4

-

1
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom

21. kolo

13.05. 12:30
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
2

-

2
TJ Stráža
TJ Stráža

22. kolo

21.05. 12:30
MFK Lokomotíva Zvolen
MFK Lokomotíva Zvolen
6

-

1
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom

23. kolo

27.05. 12:30
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
2

-

5
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
MFK Tatran Liptovský Mikuláš

24. kolo

04.06. 12:30
FK Čadca
FK Čadca
0

-

0
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom

25. kolo

11.06. 12:30
FK Rakytovce
FK Rakytovce
6

-

2
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom

26. kolo

17.06. 12:30
OFK Teplička nad Váhom
OFK Teplička nad Váhom
2

-

1
TJ Jednota Bánová
TJ Jednota Bánová
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo