Všetky súťaže tímu

 

POHÁR PFZ - 1. kolo

30.07. 17:15
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec
0

-

5
ŠK Zemedar Poprad - Stráže
ŠK Zemedar Poprad - Stráže

8. liga dospelí PFZ - 1. kolo

13.08. 13:37
OFK Šuňava
OFK Šuňava
3

-

0
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec

8. liga dospelí PFZ - 2. kolo

20.08. 13:00
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec
1

-

2
TJ Tatran Spišské Hanušovce
TJ Tatran Spišské Hanušovce

8. liga dospelí PFZ - 3. kolo

27.08. 16:40
OFK Kravany
OFK Kravany
5

-

0
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec

8. liga dospelí PFZ - 4. kolo

03.09. 12:45
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec
2

-

5
FK Bijacovce
FK Bijacovce

8. liga dospelí PFZ - 5. kolo

10.09. 12:30
Kultúrno - športový klub Granč Petrovce
Kultúrno - športový klub Granč Petrovce
4

-

1
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec

8. liga dospelí PFZ - 6. kolo

17.09. 12:00
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec
2

-

5
TJ Požiarnik Vlkovce
TJ Požiarnik Vlkovce

8. liga dospelí PFZ - 7. kolo

24.09. 12:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
4

-

0
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec

8. liga dospelí PFZ - 8. kolo

01.10. 11:30
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec
3

-

3
FK Vrbov
FK Vrbov

8. liga dospelí PFZ - 9. kolo

08.10. 11:30
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec
0

-

0
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec

8. liga dospelí PFZ - 10. kolo

15.10. 11:30
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec
0

-

0
FC Spišská Teplica L.D.
FC Spišská Teplica L.D.
(odstúpené)

8. liga dospelí PFZ - 11. kolo

21.10. 14:40
OFK Veľký Slavkov
OFK Veľký Slavkov
3

-

0
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec

8. liga dospelí PFZ - 12. kolo

07.04. 12:35
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec
0

-

3
OFK Šuňava
OFK Šuňava

8. liga dospelí PFZ - 13. kolo

14.04. 12:30
TJ Tatran Spišské Hanušovce
TJ Tatran Spišské Hanušovce
5

-

1
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec

8. liga dospelí PFZ - 14. kolo

21.04. 13:00
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec
1

-

9
OFK Kravany
OFK Kravany

8. liga dospelí PFZ - 15. kolo

28.04. 13:00
FK Bijacovce
FK Bijacovce

-

OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec

8. liga dospelí PFZ - 16. kolo

05.05. 13:30
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec

-

Kultúrno - športový klub Granč Petrovce
Kultúrno - športový klub Granč Petrovce

8. liga dospelí PFZ - 17. kolo

12.05. 13:30
TJ Požiarnik Vlkovce
TJ Požiarnik Vlkovce

-

OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec

8. liga dospelí PFZ - 18. kolo

19.05. 13:30
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec

-

OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

8. liga dospelí PFZ - 19. kolo

26.05. 13:30
FK Vrbov
FK Vrbov

-

OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec

8. liga dospelí PFZ - 20. kolo

02.06. 13:30
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec

-

OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec

8. liga dospelí PFZ - 21. kolo

09.06. 13:30
FC Spišská Teplica L.D.
(odstúpené)
FC Spišská Teplica L.D.
0

-

0
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec

8. liga dospelí PFZ - 22. kolo

16.06. 13:30
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec

-

OFK Veľký Slavkov
OFK Veľký Slavkov
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo