Všetky súťaže tímu

 

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 3. kolo

20.08. 10:00
OŠK Divinka - Lalinok
OŠK Divinka - Lalinok
3

-

1
OFK Kotešová
OFK Kotešová

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 1. kolo

01.09. 10:00
1. KŠK Žilina
1. KŠK Žilina
6

-

0
OFK Kotešová
OFK Kotešová

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 5. kolo

03.09. 10:00
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov
1

-

0
OFK Kotešová
OFK Kotešová

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 6. kolo

08.09. 17:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
1

-

1
TJ Hviezda Zádubnie
TJ Hviezda Zádubnie

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 2. kolo

15.09. 10:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
2

-

5
TJ Partizán Súľov
TJ Partizán Súľov

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 7. kolo

17.09. 10:00
OFK Ovčiarsko
OFK Ovčiarsko
2

-

1
OFK Kotešová
OFK Kotešová

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 8. kolo

24.09. 10:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
0

-

0
TJ Družstevník Bitarová
TJ Družstevník Bitarová
(odstúpené)

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 9. kolo

01.10. 10:00
TJ Kolárovice
TJ Kolárovice
5

-

1
OFK Kotešová
OFK Kotešová

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 10. kolo

08.10. 10:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
2

-

4
TJ Považský Chlmec
TJ Považský Chlmec

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 11. kolo

15.10. 10:00
ŠK Petrovice
ŠK Petrovice
10

-

0
OFK Kotešová
OFK Kotešová

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 12. kolo

22.10. 10:00
TJ Jablonové
TJ Jablonové
6

-

0
OFK Kotešová
OFK Kotešová

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 13. kolo

01.04. 10:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
1

-

9
Družstevník Rašov
Družstevník Rašov

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 16. kolo

08.04. 10:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
0

-

6
OŠK Divinka - Lalinok
OŠK Divinka - Lalinok

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 18. kolo

22.04. 10:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
2

-

2
ŠK Dolný Hričov
ŠK Dolný Hričov

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 19. kolo

29.04. 10:00
TJ Hviezda Zádubnie
TJ Hviezda Zádubnie
5

-

0
OFK Kotešová
OFK Kotešová

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 14. kolo

01.05. 10:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
4

-

1
1. KŠK Žilina
1. KŠK Žilina

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 20. kolo

06.05. 10:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
4

-

2
OFK Ovčiarsko
OFK Ovčiarsko

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 15. kolo

08.05. 10:00
TJ Partizán Súľov
TJ Partizán Súľov
5

-

0
OFK Kotešová
OFK Kotešová

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 21. kolo

13.05. 10:00
TJ Družstevník Bitarová
(odstúpené)
TJ Družstevník Bitarová
0

-

0
OFK Kotešová
OFK Kotešová

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 22. kolo

20.05. 10:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
2

-

8
TJ Kolárovice
TJ Kolárovice

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 23. kolo

27.05. 10:00
TJ Považský Chlmec
TJ Považský Chlmec
5

-

1
OFK Kotešová
OFK Kotešová

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 24. kolo

03.06. 10:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
0

-

6
ŠK Petrovice
ŠK Petrovice

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 25. kolo

10.06. 10:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
2

-

4
TJ Jablonové
TJ Jablonové

II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - 26. kolo

16.06. 10:00
Družstevník Rašov
Družstevník Rašov
14

-

0
OFK Kotešová
OFK Kotešová
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo