Všetky súťaže tímu

 

I. DOXXbet trieda dospelí - 3. kolo

20.08. 16:00
ŠK Gbeľany
ŠK Gbeľany
1

-

2
OFK Kotešová
OFK Kotešová

I. DOXXbet trieda dospelí - 4. kolo

27.08. 16:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
5

-

2
OŠK Nededza
OŠK Nededza

I. DOXXbet trieda dospelí - 1. kolo

01.09. 14:00
FK Zástranie
FK Zástranie
2

-

3
OFK Kotešová
OFK Kotešová

I. DOXXbet trieda dospelí - 5. kolo

03.09. 15:30
ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
4

-

2
OFK Kotešová
OFK Kotešová

I. DOXXbet trieda dospelí - 6. kolo

09.09. 14:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
6

-

0
TJ Jednota Bánová
TJ Jednota Bánová

I. DOXXbet trieda dospelí - 2. kolo

15.09. 15:30
OFK Kotešová
OFK Kotešová
6

-

2
OŠK Kamenná Poruba
OŠK Kamenná Poruba

I. DOXXbet trieda dospelí - 7. kolo

20.10. 15:00
TJ Stráža
TJ Stráža
0

-

2
OFK Kotešová
OFK Kotešová

I. DOXXbet trieda dospelí - 8. kolo

24.09. 15:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
1

-

1
TJ Družstevník Bitarová
TJ Družstevník Bitarová

I. DOXXbet trieda dospelí - 9. kolo

01.10. 14:30
TJ Kolárovice
TJ Kolárovice
3

-

0
OFK Kotešová
OFK Kotešová

I. DOXXbet trieda dospelí - 10. kolo

08.10. 14:30
OFK Kotešová
OFK Kotešová
4

-

0
TJ Považský Chlmec
TJ Považský Chlmec

I. DOXXbet trieda dospelí - 11. kolo

15.10. 14:30
TJ Tatran Bytčica
(odstúpené)
TJ Tatran Bytčica
0

-

0
OFK Kotešová
OFK Kotešová

I. DOXXbet trieda dospelí - 12. kolo

22.10. 14:00
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné
1

-

3
OFK Kotešová
OFK Kotešová

I. DOXXbet trieda dospelí - 13. kolo

29.10. 14:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
8

-

1
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov

I. DOXXbet trieda dospelí - 14. kolo

01.05. 16:30
OFK Kotešová
OFK Kotešová
1

-

0
FK Zástranie
FK Zástranie

I. DOXXbet trieda dospelí - 15. kolo

01.04. 15:40
OŠK Kamenná Poruba
OŠK Kamenná Poruba
2

-

1
OFK Kotešová
OFK Kotešová

I. DOXXbet trieda dospelí - 16. kolo

08.04. 15:30
OFK Kotešová
OFK Kotešová
2

-

3
ŠK Gbeľany
ŠK Gbeľany

I. DOXXbet trieda dospelí - 17. kolo

15.04. 15:30
OŠK Nededza
OŠK Nededza
0

-

0
OFK Kotešová
OFK Kotešová

I. DOXXbet trieda dospelí - 18. kolo

22.04. 16:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
4

-

0
ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka
ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka

I. DOXXbet trieda dospelí - 19. kolo

28.04. 16:00
TJ Jednota Bánová
TJ Jednota Bánová
0

-

3
OFK Kotešová
OFK Kotešová

I. DOXXbet trieda dospelí - 20. kolo

06.05. 16:30
OFK Kotešová
OFK Kotešová
4

-

1
TJ Stráža
TJ Stráža

I. DOXXbet trieda dospelí - 21. kolo

13.05. 16:30
TJ Družstevník Bitarová
TJ Družstevník Bitarová
0

-

3
OFK Kotešová
OFK Kotešová

I. DOXXbet trieda dospelí - 22. kolo

20.05. 17:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
9

-

2
TJ Kolárovice
TJ Kolárovice

I. DOXXbet trieda dospelí - 23. kolo

27.05. 17:00
TJ Považský Chlmec
TJ Považský Chlmec
1

-

3
OFK Kotešová
OFK Kotešová

I. DOXXbet trieda dospelí - 24. kolo

03.06. 17:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
0

-

0
TJ Tatran Bytčica
TJ Tatran Bytčica
(odstúpené)

I. DOXXbet trieda dospelí - 25. kolo

10.06. 17:00
OFK Kotešová
OFK Kotešová
3

-

1
TJ ŠTART Veľké Rovné
TJ ŠTART Veľké Rovné

I. DOXXbet trieda dospelí - 26. kolo

16.06. 17:30
TJ Horný Hričov
TJ Horný Hričov
3

-

6
OFK Kotešová
OFK Kotešová
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo