Starší žiaci (SZM) - 1. kolo | |||||
29.08. 13:00 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK | 0 | - | 6 | OFK Dunajská Lužná |
Starší žiaci (SZM) - 14. kolo | |||||
01.09. 10:00 | OFK Dunajská Lužná | 0 | - | 2 | ŠK Slovan Bratislava futbal |
Starší žiaci (SZM) - 2. kolo | |||||
04.09. 10:00 | OFK Dunajská Lužná | 3 | - | 4 | ŠK Tomášov |
Starší žiaci (SZM) - 12. kolo | |||||
08.09. 17:00 | OFK Dunajská Lužná | 3 | - | 1 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK |
Starší žiaci (SZM) - 3. kolo | |||||
11.09. 14:00 | ŠK Slovan Bratislava futbal | 1 | - | 2 | OFK Dunajská Lužná |
Starší žiaci (SZM) - 13. kolo | |||||
15.09. 14:00 | ŠK Tomášov | 6 | - | 1 | OFK Dunajská Lužná |
Starší žiaci (SZM) - 4. kolo | |||||
18.09. 10:00 | OFK Dunajská Lužná | 14 | - | 0 | TJ Malinovo |
Starší žiaci (SZM) - 5. kolo | |||||
26.09. 13:00 | MŠK Iskra Petržalka | 1 | - | 8 | OFK Dunajská Lužná |
Starší žiaci (SZM) - 6. kolo | |||||
06.10. 16:00 | TJ Rovinka | 1 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná |
Starší žiaci (SZM) - 7. kolo | |||||
09.10. 10:00 | OFK Dunajská Lužná | 1 | - | 0 | FK Lamač Bratislava |
Starší žiaci (SZM) - 8. kolo | |||||
16.10. 15:00 | OFK Dunajská Lužná | 0 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná |
Starší žiaci (SZM) - 9. kolo | |||||
23.10. 10:00 | OFK Dunajská Lužná | 9 | - | 2 | FK Rača Bratislava |
Starší žiaci (SZM) - 10. kolo | |||||
30.10. 11:00 | FK Dúbravka | 0 | - | 3 | OFK Dunajská Lužná |
Starší žiaci (SZM) - 11. kolo | |||||
06.11. 10:00 | OFK Dunajská Lužná | 5 | - | 0 | SFC Kalinkovo |
Starší žiaci (SZM) - 15. kolo | |||||
20.03. 10:00 | TJ Malinovo | 0 | - | 9 | OFK Dunajská Lužná |
Starší žiaci (SZM) - 16. kolo | |||||
26.03. 10:00 | OFK Dunajská Lužná | 1 | - | 0 | MŠK Iskra Petržalka |
Starší žiaci (SZM) - 17. kolo | |||||
02.04. 10:00 | OFK Dunajská Lužná | 2 | - | 2 | TJ Rovinka |
Starší žiaci (SZM) - 18. kolo | |||||
09.04. 10:30 | FK Lamač Bratislava | 1 | - | 12 | OFK Dunajská Lužná |
Starší žiaci (SZM) - 19. kolo | |||||
20.04. 17:00 | OFK Dunajská Lužná | 0 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná |
Starší žiaci (SZM) - 20. kolo | |||||
24.04. 14:00 | FK Rača Bratislava | 0 | - | 1 | OFK Dunajská Lužná |
Starší žiaci (SZM) - 21. kolo | |||||
30.04. 12:00 | OFK Dunajská Lužná | 1 | - | 1 | FK Dúbravka |
Starší žiaci (SZM) - 22. kolo | |||||
07.05. 14:00 | SFC Kalinkovo | 0 | - | 10 | OFK Dunajská Lužná |
Starší žiaci (SZM) - 1K | |||||
14.05. 10:00 | OFK Dunajská Lužná | 1 | - | 2 | MŠK Senec |
Starší žiaci (SZM) - 2K | |||||
24.05. 17:30 | MFK Záhorská Bystrica | 2 | - | 1 | OFK Dunajská Lužná |
Starší žiaci (SZM) - 3K | |||||
26.05. 17:30 | OFK Dunajská Lužná | 4 | - | 1 | Športový klub Nová Dedinka |
Starší žiaci (SZM) - 4K | |||||
29.05. 09:00 | MŠK Senec | 6 | - | 1 | OFK Dunajská Lužná |
Starší žiaci (SZM) - 5K | |||||
07.06. 17:00 | OFK Dunajská Lužná | 3 | - | 0 | MFK Záhorská Bystrica |
Starší žiaci (SZM) - 6K | |||||
12.06. 10:00 | Športový klub Nová Dedinka | 0 | - | 2 | OFK Dunajská Lužná |