II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 1. kolo | |||||
- | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) | 0 | - | 0 | ŠK Bernolákovo |
Starší žiaci (SZM) - 1. kolo | |||||
13.09. 18:30 | OFK Dunajská Lužná | 1 | - | 1 | FK Lamač Bratislava |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 2. kolo | |||||
- | NŠK 1922 Bratislava | 0 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 3. kolo | |||||
- | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) | 0 | - | 0 | MŠK Senec |
Starší žiaci (SZM) - 2. kolo | |||||
01.09. 09:00 | FC Ružinov Bratislava | 8 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná |
Starší žiaci (SZM) - 14. kolo | |||||
04.09. 17:20 | OFK Dunajská Lužná | 1 | - | 2 | MFK Záhorská Bystrica |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 4. kolo | |||||
- | CFK Pezinok - Cajla | 0 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) |
Starší žiaci (SZM) - 3. kolo | |||||
08.09. 13:00 | OFK Dunajská Lužná | 0 | - | 0 | TJ Malinovo (odstúpené) |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 5. kolo | |||||
- | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) | 0 | - | 0 | PŠC Pezinok |
Starší žiaci (SZM) - 4. kolo | |||||
15.09. 10:00 | OFK Dunajská Lužná | 1 | - | 10 | MŠK Iskra Petržalka |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 13. kolo | |||||
- | FKP BRATISLAVA | 0 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 6. kolo | |||||
- | MFK Rusovce | 0 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) |
Starší žiaci (SZM) - 5. kolo | |||||
22.09. 11:30 | MFK Záhorská Bystrica | 4 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná |
Starší žiaci (SZM) - 12. kolo | |||||
26.09. 16:00 | TJ Malinovo (odstúpené) | 0 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 7. kolo | |||||
- | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) | 0 | - | 0 | ŠK Svätý Jur |
Starší žiaci (SZM) - 6. kolo | |||||
04.10. 18:30 | OFK Dunajská Lužná | 1 | - | 3 | MŠK Kráľová pri Senci |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 8. kolo | |||||
- | ŠK Šenkvice | 0 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) |
Starší žiaci (SZM) - 7. kolo | |||||
07.10. 11:30 | FK Inter Bratislava | 11 | - | 1 | OFK Dunajská Lužná |
Starší žiaci (SZM) - 13. kolo | |||||
10.10. 15:30 | MŠK Iskra Petržalka | 3 | - | 2 | OFK Dunajská Lužná |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 9. kolo | |||||
- | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) | 0 | - | 0 | ŠK Vrakuňa Bratislava |
Starší žiaci (SZM) - 8. kolo | |||||
13.10. 10:00 | OFK Dunajská Lužná | 17 | - | 0 | ŠK Kaplna |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 10. kolo | |||||
- | ŠK Žolík Malacky | 0 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) |
Starší žiaci (SZM) - 9. kolo | |||||
21.10. 11:00 | FK Slovan Most pri Bratislave | 3 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 11. kolo | |||||
- | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) | 0 | - | 0 | FK Rača Bratislava |
Starší žiaci (SZM) - 10. kolo | |||||
27.10. 10:45 | FK Lamač Bratislava | 2 | - | 1 | OFK Dunajská Lužná |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 12. kolo | |||||
- | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) | 0 | - | 0 | PFA ŠTK Šamorín |
Starší žiaci (SZM) - 11. kolo | |||||
03.11. 10:00 | OFK Dunajská Lužná | 0 | - | 8 | FC Ružinov Bratislava |
Starší žiaci (SZM) - 15. kolo | |||||
23.03. 10:00 | MŠK Kráľová pri Senci | 2 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 15. kolo | |||||
- | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) | 0 | - | 0 | NŠK 1922 Bratislava |
Starší žiaci (SZM) - 16. kolo | |||||
30.03. 10:00 | OFK Dunajská Lužná | 0 | - | 5 | FK Inter Bratislava |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 16. kolo | |||||
- | MŠK Senec | 0 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) |
Starší žiaci (SZM) - 17. kolo | |||||
07.04. 10:00 | ŠK Kaplna | 1 | - | 5 | OFK Dunajská Lužná |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 17. kolo | |||||
- | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) | 0 | - | 0 | CFK Pezinok - Cajla |
Starší žiaci (SZM) - 18. kolo | |||||
13.04. 10:00 | OFK Dunajská Lužná | 5 | - | 2 | FK Slovan Most pri Bratislave |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 14. kolo | |||||
- | ŠK Bernolákovo | 0 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 18. kolo | |||||
- | PŠC Pezinok | 0 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 19. kolo | |||||
- | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) | 0 | - | 0 | MFK Rusovce |
Starší žiaci (SZM) - 1. kolo | |||||
27.04. 11:00 | OFK Dunajská Lužná | 8 | - | 1 | FK Dúbravka |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 21. kolo | |||||
- | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) | 0 | - | 0 | ŠK Šenkvice |
Starší žiaci (SZM) - 2. kolo | |||||
05.05. 15:30 | SDM Domino | 5 | - | 1 | OFK Dunajská Lužná |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 20. kolo | |||||
- | ŠK Svätý Jur | 0 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) |
Starší žiaci (SZM) - 3. kolo | |||||
08.05. 11:00 | OFK Dunajská Lužná | 5 | - | 1 | FK Družstevník Blatné |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 22. kolo | |||||
- | ŠK Vrakuňa Bratislava | 0 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) |
Starší žiaci (SZM) - 4. kolo | |||||
12.05. 12:30 | NŠK 1922 Bratislava | 1 | - | 1 | OFK Dunajská Lužná |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 23. kolo | |||||
- | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) | 0 | - | 0 | ŠK Žolík Malacky |
Starší žiaci (SZM) - 5. kolo | |||||
18.05. 11:00 | FK Dúbravka | 1 | - | 1 | OFK Dunajská Lužná |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 24. kolo | |||||
- | FK Rača Bratislava | 0 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) |
Starší žiaci (SZM) - 6. kolo | |||||
25.05. 11:00 | OFK Dunajská Lužná | 1 | - | 2 | SDM Domino |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 25. kolo | |||||
- | PFA ŠTK Šamorín | 0 | - | 0 | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) |
Starší žiaci (SZM) - 7. kolo | |||||
02.06. 10:30 | FK Družstevník Blatné | 2 | - | 2 | OFK Dunajská Lužná |
II. liga SŽ BFZ (SZRL-U15) - 26. kolo | |||||
- | OFK Dunajská Lužná (odstúpené) | 0 | - | 0 | FKP BRATISLAVA |
Starší žiaci (SZM) - 8. kolo | |||||
08.06. 11:00 | OFK Dunajská Lužná | 3 | - | 2 | NŠK 1922 Bratislava |