Všetky súťaže tímu

 

POHÁR PFZ - 1. kolo

29.07. 16:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
7

-

1
TJ Tatran Liptovská Teplička
TJ Tatran Liptovská Teplička

8. liga dospelí PFZ - 1. kolo

13.08. 13:30
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
4

-

1
TJ Požiarnik Vlkovce
TJ Požiarnik Vlkovce

8. liga dospelí PFZ - 2. kolo

20.08. 13:00
FK Vrbov
FK Vrbov
3

-

7
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

8. liga dospelí PFZ - 3. kolo

27.08. 13:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
0

-

0
FC Spišská Teplica L.D.
FC Spišská Teplica L.D.
(odstúpené)

POHÁR PFZ - 2. kolo

29.08. 13:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
4

-

2
TJ Partizán Vernár
TJ Partizán Vernár

8. liga dospelí PFZ - 4. kolo

03.09. 12:30
OFK Šuňava
OFK Šuňava
1

-

4
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

8. liga dospelí PFZ - 5. kolo

10.09. 12:30
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
2

-

3
OFK Kravany
OFK Kravany

POHÁR PFZ - 3. kolo

01.05. 16:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

-

ŠK Strba
ŠK Strba

8. liga dospelí PFZ - 6. kolo

17.09. 12:00
Kultúrno - športový klub Granč Petrovce
Kultúrno - športový klub Granč Petrovce
2

-

2
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

8. liga dospelí PFZ - 7. kolo

24.09. 12:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
4

-

0
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec

8. liga dospelí PFZ - 8. kolo

01.10. 11:30
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
0

-

0
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

8. liga dospelí PFZ - 9. kolo

07.10. 15:00
OFK Veľký Slavkov
OFK Veľký Slavkov
3

-

0
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

8. liga dospelí PFZ - 10. kolo

15.10. 11:30
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
7

-

3
TJ Tatran Spišské Hanušovce
TJ Tatran Spišské Hanušovce

8. liga dospelí PFZ - 11. kolo

22.10. 11:00
FK Bijacovce
FK Bijacovce
0

-

10
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

8. liga dospelí PFZ - 12. kolo

07.04. 12:30
TJ Požiarnik Vlkovce
TJ Požiarnik Vlkovce
0

-

4
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

8. liga dospelí PFZ - 13. kolo

14.04. 12:30
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
2

-

3
FK Vrbov
FK Vrbov

8. liga dospelí PFZ - 14. kolo

21.04. 13:00
FC Spišská Teplica L.D.
(odstúpené)
FC Spišská Teplica L.D.
0

-

0
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

8. liga dospelí PFZ - 15. kolo

28.04. 13:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

-

OFK Šuňava
OFK Šuňava

8. liga dospelí PFZ - 16. kolo

05.05. 13:30
OFK Kravany
OFK Kravany

-

OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

8. liga dospelí PFZ - 17. kolo

12.05. 13:30
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

-

Kultúrno - športový klub Granč Petrovce
Kultúrno - športový klub Granč Petrovce

8. liga dospelí PFZ - 18. kolo

19.05. 13:30
OFK Prebojník Hozelec
OFK Prebojník Hozelec

-

OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

8. liga dospelí PFZ - 19. kolo

26.05. 13:30
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

-

OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

8. liga dospelí PFZ - 20. kolo

02.06. 13:30
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

-

OFK Veľký Slavkov
OFK Veľký Slavkov

8. liga dospelí PFZ - 21. kolo

09.06. 13:30
TJ Tatran Spišské Hanušovce
TJ Tatran Spišské Hanušovce

-

OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

8. liga dospelí PFZ - 22. kolo

16.06. 13:30
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

-

FK Bijacovce
FK Bijacovce
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo