Všetky súťaže tímu

 

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 1. kolo

03.08. 17:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
9

-

2
ŠK Strba
ŠK Strba

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 2. kolo

07.08. 11:00
TJ Požiarnik Vlkovce
TJ Požiarnik Vlkovce
5

-

4
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 3. kolo

14.08. 11:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
2

-

11
OFK Vikartovce
OFK Vikartovce

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 4. kolo

21.08. 11:00
Telovýchovná jednota Tatran Huncovce
Telovýchovná jednota Tatran Huncovce
8

-

1
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 5. kolo

28.08. 11:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
2

-

13
TJ Tatran Liptovská Teplička
TJ Tatran Liptovská Teplička

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 6. kolo

04.09. 11:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
3

-

3
FK Vrbov
FK Vrbov

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 7. kolo

11.09. 11:00
FK Veľká Lomnica
FK Veľká Lomnica
8

-

2
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 8. kolo

18.09. 11:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
5

-

2
OŠK Spišský Štvrtok
OŠK Spišský Štvrtok

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 9. kolo

25.09. 11:00
ŠK 06 Slovenská Ves
ŠK 06 Slovenská Ves
12

-

1
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 10. kolo

02.10. 11:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
1

-

10
TJ Dunajec Spišská Stará Ves
TJ Dunajec Spišská Stará Ves

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 11. kolo

09.10. 11:00
FK 1931 Hranovnica
FK 1931 Hranovnica
8

-

3
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 12. kolo

16.10. 11:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
0

-

0
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 13. kolo

30.10. 11:00
OFK Šuňava
OFK Šuňava
6

-

0
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 14. kolo

26.04. 16:30
ŠK Strba
ŠK Strba
4

-

0
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 15. kolo

19.04. 16:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
4

-

6
TJ Požiarnik Vlkovce
TJ Požiarnik Vlkovce

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 16. kolo

09.04. 11:00
OFK Vikartovce
OFK Vikartovce
10

-

0
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 17. kolo

16.04. 11:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
2

-

6
Telovýchovná jednota Tatran Huncovce
Telovýchovná jednota Tatran Huncovce

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 18. kolo

23.04. 11:00
TJ Tatran Liptovská Teplička
TJ Tatran Liptovská Teplička
11

-

1
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 19. kolo

03.05. 16:30
FK Vrbov
FK Vrbov
1

-

0
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 20. kolo

07.05. 11:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
4

-

8
FK Veľká Lomnica
FK Veľká Lomnica

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 21. kolo

14.05. 11:00
OŠK Spišský Štvrtok
OŠK Spišský Štvrtok
5

-

0
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 22. kolo

21.05. 11:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
1

-

12
ŠK 06 Slovenská Ves
ŠK 06 Slovenská Ves

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 23. kolo

28.05. 11:00
TJ Dunajec Spišská Stará Ves
TJ Dunajec Spišská Stará Ves
14

-

0
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 24. kolo

04.06. 11:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
2

-

11
FK 1931 Hranovnica
FK 1931 Hranovnica

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 25. kolo

11.06. 11:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
0

-

0
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - žiaci - U15 - PFZ - 26. kolo

17.06. 17:15
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
7

-

5
OFK Šuňava
OFK Šuňava
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo