Všetky súťaže tímu

 

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 1. kolo

14.08. 14:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
0

-

0
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 2. kolo

21.08. 14:00
FK Vrbov
FK Vrbov
1

-

1
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 3. kolo

28.08. 13:15
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
1

-

0
TJ Tatran Liptovská Teplička
TJ Tatran Liptovská Teplička

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 4. kolo

04.09. 13:15
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
4

-

0
TJ Baník Hôrka
TJ Baník Hôrka

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 5. kolo

11.09. 14:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
15

-

0
OFK Veľký Slavkov
OFK Veľký Slavkov

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 6. kolo

15.09. 13:15
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
5

-

1
OŠK Spišský Štvrtok
OŠK Spišský Štvrtok

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 7. kolo

22.09. 15:30
FK Švábovce
FK Švábovce
1

-

1
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 8. kolo

02.10. 13:15
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
5

-

2
Telovýchovná jednota Tatran Huncovce
Telovýchovná jednota Tatran Huncovce

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 9. kolo

09.10. 14:00
OFK Batizovce
OFK Batizovce
2

-

5
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 10. kolo

16.10. 14:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
0

-

0
OFK Šuňava
OFK Šuňava
(odstúpené)

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 11. kolo

23.10. 14:00
OFK Toporec
OFK Toporec
2

-

8
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 12. kolo

09.04. 14:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
0

-

0
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 13. kolo

16.04. 14:00
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
9

-

1
FK Vrbov
FK Vrbov

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 14. kolo

23.04. 14:00
TJ Tatran Liptovská Teplička
TJ Tatran Liptovská Teplička
2

-

1
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 15. kolo

30.04. 14:00
TJ Baník Hôrka
TJ Baník Hôrka
1

-

7
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 16. kolo

07.05. 14:00
OFK Veľký Slavkov
OFK Veľký Slavkov
0

-

19
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 17. kolo

14.05. 13:15
OŠK Spišský Štvrtok
OŠK Spišský Štvrtok
0

-

3
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 18. kolo

25.05. 16:30
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
5

-

1
FK Švábovce
FK Švábovce

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 19. kolo

28.05. 14:00
Telovýchovná jednota Tatran Huncovce
Telovýchovná jednota Tatran Huncovce
0

-

1
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 20. kolo

04.06. 13:15
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
4

-

0
OFK Batizovce
OFK Batizovce

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 21. kolo

11.06. 14:00
OFK Šuňava
(odstúpené)
OFK Šuňava
0

-

0
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré

4. liga - dorast - U19 - PFZ - 22. kolo

18.06. 13:25
OFK 1934 Spišské Bystré
OFK 1934 Spišské Bystré
11

-

1
OFK Toporec
OFK Toporec
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo