8. liga - JUH - ObFZ TN - 2023/2024

 

1. kolo

06.08. 17:30
OFK Čachtice
OFK Čachtice
6

-

1
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

2. kolo

12.08. 17:30
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
7

-

1
TJ Družstevník Lubina - kopanice
TJ Družstevník Lubina - kopanice

3. kolo

20.08. 17:30
FK 1925 Pobedim
FK 1925 Pobedim
4

-

1
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

4. kolo

04.11. 13:30
OŠK Lubina
OŠK Lubina
0

-

5
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

5. kolo

03.09. 13:30
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
3

-

0
FK Bradlan Brezová pod Bradlom
FK Bradlan Brezová pod Bradlom

6. kolo

10.09. 16:30
OŠK Bošáca
OŠK Bošáca
5

-

2
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

7. kolo

17.09. 16:00
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
5

-

1
TJ Slovan Rovnosť Krajné
TJ Slovan Rovnosť Krajné

8. kolo

24.09. 13:00
OŠK Hôrka nad Váhom
OŠK Hôrka nad Váhom
2

-

1
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

9. kolo

01.10. 16:00
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
2

-

0
TJ Kopaničiar Chvojnica
TJ Kopaničiar Chvojnica

10. kolo

08.10. 15:30
TJ Tatran Polianka
TJ Tatran Polianka
3

-

0
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

11. kolo

15.10. 12:30
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
1

-

0
SFK Nová Ves nad Váhom
SFK Nová Ves nad Váhom

12. kolo

22.10. 14:30
TJ Družstevník Hrádok
TJ Družstevník Hrádok
1

-

1
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

13. kolo

29.10. 14:30
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
5

-

2
OFK Vrbovce
OFK Vrbovce

14. kolo

17.03. 15:30
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

-

OFK Čachtice
OFK Čachtice

15. kolo

24.03. 15:30
TJ Družstevník Lubina - kopanice
TJ Družstevník Lubina - kopanice

-

Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

16. kolo

31.03. 16:00
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

-

FK 1925 Pobedim
FK 1925 Pobedim

17. kolo

07.04. 13:00
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

-

OŠK Lubina
OŠK Lubina

18. kolo

13.04. 16:00
FK Bradlan Brezová pod Bradlom
FK Bradlan Brezová pod Bradlom

-

Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

19. kolo

21.04. 16:30
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

-

OŠK Bošáca
OŠK Bošáca

20. kolo

28.04. 13:30
TJ Slovan Rovnosť Krajné
TJ Slovan Rovnosť Krajné

-

Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

21. kolo

05.05. 17:00
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

-

OŠK Hôrka nad Váhom
OŠK Hôrka nad Váhom

22. kolo

12.05. 17:00
TJ Kopaničiar Chvojnica
TJ Kopaničiar Chvojnica

-

Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

23. kolo

19.05. 14:30
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

-

TJ Tatran Polianka
TJ Tatran Polianka

24. kolo

26.05. 17:30
SFK Nová Ves nad Váhom
SFK Nová Ves nad Váhom

-

Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

25. kolo

02.06. 17:30
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

-

TJ Družstevník Hrádok
TJ Družstevník Hrádok

26. kolo

09.06. 14:30
OFK Vrbovce
OFK Vrbovce

-

Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo