Všetky súťaže tímu

 

Prípravka U11 - ObFZ TN - 1. kolo

17.09. 09:00
FK Bradlan Brezová pod Bradlom
FK Bradlan Brezová pod Bradlom
10

-

7
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

Prípravka U11 - ObFZ TN - 2. kolo

03.09. 11:00
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
11

-

0
ŠK Dolné Srnie
ŠK Dolné Srnie

Prípravka U11 - ObFZ TN - 3. kolo

24.09. 11:00
TJ Družstevník Očkov
TJ Družstevník Očkov
1

-

8
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

Prípravka U11 - ObFZ TN - 4. kolo

29.10. 11:00
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
0

-

17
TJ Zavažan Kálnica
TJ Zavažan Kálnica

Prípravka U11 - ObFZ TN - 5. kolo

22.10. 11:00
TJ Slovan Rovnosť Krajné
TJ Slovan Rovnosť Krajné
12

-

1
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

Prípravka U11 - ObFZ TN - 6. kolo

24.09. 09:00
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
2

-

10
OFK Čachtice
OFK Čachtice

Prípravka U11 - ObFZ TN - 7. kolo

08.10. 11:00
MFK Stará Turá
MFK Stará Turá
8

-

5
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

Prípravka U11 - ObFZ TN - 8. kolo

17.09. 10:00
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
2

-

5
OŠK Podolie
OŠK Podolie

Prípravka U11 - ObFZ TN - 9. kolo

15.10. 11:00
TJ Družstevník Lubina - kopanice
TJ Družstevník Lubina - kopanice
5

-

1
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

Prípravka U11 - ObFZ TN - 10. kolo

15.10. 09:00
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
0

-

11
OŠK Bošáca
OŠK Bošáca

Prípravka U11 - ObFZ TN - 11. kolo

10.09. 10:00
FK 1925 Pobedim
FK 1925 Pobedim
3

-

3
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

Prípravka U11 - ObFZ TN - 12. kolo

10.09. 09:00
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
5

-

3
ŠK Modrová
ŠK Modrová

Prípravka U11 - ObFZ TN - 13. kolo

03.09. 10:00
PŠK Bzince pod Javorinou
PŠK Bzince pod Javorinou
6

-

3
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

Prípravka U11 - ObFZ TN - 14. kolo

08.10. 10:00
FK Askoll Potvorice
FK Askoll Potvorice
4

-

5
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

Prípravka U11 - ObFZ TN - 15. kolo

22.10. 10:00
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
4

-

10
Spartak Myjava
Spartak Myjava

Prípravka U11 - ObFZ TN - 16. kolo

10.06. 10:00
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
5

-

5
FK Bradlan Brezová pod Bradlom
FK Bradlan Brezová pod Bradlom

Prípravka U11 - ObFZ TN - 17. kolo

01.04. 11:00
ŠK Dolné Srnie
ŠK Dolné Srnie
7

-

4
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

Prípravka U11 - ObFZ TN - 18. kolo

22.04. 11:00
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
15

-

0
TJ Družstevník Očkov
TJ Družstevník Očkov

Prípravka U11 - ObFZ TN - 19. kolo

27.05. 11:00
TJ Zavažan Kálnica
TJ Zavažan Kálnica
14

-

0
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

Prípravka U11 - ObFZ TN - 20. kolo

20.05. 11:00
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
5

-

16
TJ Slovan Rovnosť Krajné
TJ Slovan Rovnosť Krajné

Prípravka U11 - ObFZ TN - 21. kolo

22.04. 10:00
OFK Čachtice
OFK Čachtice
5

-

4
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

Prípravka U11 - ObFZ TN - 22. kolo

06.05. 09:00
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
3

-

8
MFK Stará Turá
MFK Stará Turá

Prípravka U11 - ObFZ TN - 23. kolo

10.06. 09:00
OŠK Podolie
OŠK Podolie
10

-

3
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

Prípravka U11 - ObFZ TN - 24. kolo

13.05. 11:00
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
3

-

4
TJ Družstevník Lubina - kopanice
TJ Družstevník Lubina - kopanice

Prípravka U11 - ObFZ TN - 25. kolo

13.05. 10:00
OŠK Bošáca
OŠK Bošáca
1

-

3
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

Prípravka U11 - ObFZ TN - 26. kolo

08.05. 09:00
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
3

-

7
FK 1925 Pobedim
FK 1925 Pobedim

Prípravka U11 - ObFZ TN - 27. kolo

08.05. 09:00
ŠK Modrová
ŠK Modrová
6

-

2
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné

Prípravka U11 - ObFZ TN - 28. kolo

13.04. 16:30
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
4

-

3
PŠK Bzince pod Javorinou
PŠK Bzince pod Javorinou

Prípravka U11 - ObFZ TN - 29. kolo

06.05. 11:00
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
1

-

3
FK Askoll Potvorice
FK Askoll Potvorice

Prípravka U11 - ObFZ TN - 30. kolo

20.05. 10:00
Spartak Myjava
Spartak Myjava
6

-

6
Obecný športový klub Slovan Kostolné
Obecný športový klub Slovan Kostolné
 
Futbalnet logoSportnet logoDoxxbet logoSFZ logo