III. liga U11 - 10. kolo | |||||
01.09. 17:00 | TJ Partizán Cígeľ | 0 | - | 0 | MTJ Pravenec |
III. liga U11 - 1. kolo | |||||
04.09. 10:00 | MTJ Pravenec | 0 | - | 0 | FK Kľak Kľačno |
III. liga U11 - 2. kolo | |||||
10.09. 09:00 | FK Bojnice | 0 | - | 0 | MTJ Pravenec |
III. liga U11 - 11. kolo | |||||
15.09. 10:00 | MTJ Pravenec | 0 | - | 0 | TJ Tatran Tužina |
III. liga U11 - 3. kolo | |||||
19.09. 17:00 | MTJ Pravenec | 0 | - | 0 | TJ Družstevník Horná Nitra Nedožery-Brezany |
III. liga U11 - 4. kolo | |||||
29.09. 17:00 | OFK Slávia Chrenovec-Brusno | 0 | - | 0 | MTJ Pravenec |
III. liga U11 - 5. kolo | |||||
02.10. 10:00 | MTJ Pravenec | 0 | - | 0 | MTJ Nitrianske Pravno |
III. liga U11 - 6. kolo | |||||
07.10. 17:00 | FK Junior Kanianka | 0 | - | 0 | MTJ Pravenec |
III. liga U11 - 7. kolo | |||||
18.10. 17:00 | MTJ Pravenec | 0 | - | 0 | Mestský futbalový klub Baník Handlová |
III. liga U11 - 8. kolo | |||||
19.10. 17:00 | TJ Baník Sebedražie | 0 | - | 0 | MTJ Pravenec |
III. liga U11 - 9. kolo | |||||
28.10. 16:30 | MTJ Pravenec | 0 | - | 0 | TJ Magura Poruba |
III. liga U11 - 12. kolo | |||||
28.03. 17:00 | FK Kľak Kľačno | 0 | - | 0 | MTJ Pravenec |
III. liga U11 - 13. kolo | |||||
07.04. 10:00 | MTJ Pravenec | 0 | - | 0 | FK Bojnice |
III. liga U11 - 14. kolo | |||||
05.04. 17:00 | TJ Družstevník Horná Nitra Nedožery-Brezany | 0 | - | 0 | MTJ Pravenec |
III. liga U11 - 15. kolo | |||||
15.04. 09:00 | MTJ Pravenec | 0 | - | 0 | OFK Slávia Chrenovec-Brusno |
III. liga U11 - 16. kolo | |||||
21.04. 16:30 | MTJ Nitrianske Pravno | 0 | - | 0 | MTJ Pravenec |
III. liga U11 - 17. kolo | |||||
01.05. 17:00 | MTJ Pravenec | 0 | - | 0 | FK Junior Kanianka |
III. liga U11 - 18. kolo | |||||
04.05. 16:30 | Mestský futbalový klub Baník Handlová | 0 | - | 0 | MTJ Pravenec |
III. liga U11 - 22. kolo | |||||
08.05. 10:00 | TJ Tatran Tužina | 0 | - | 0 | MTJ Pravenec |
III. liga U11 - 19. kolo | |||||
14.05. 10:00 | MTJ Pravenec | 0 | - | 0 | TJ Baník Sebedražie |
III. liga U11 - 20. kolo | |||||
21.05. 10:00 | TJ Magura Poruba | 0 | - | 0 | MTJ Pravenec |
III. liga U11 - 21. kolo | |||||
26.05. 17:00 | MTJ Pravenec | 0 | - | 0 | TJ Partizán Cígeľ |
Majstrovstvá oblasti U11 - 1. kolo | |||||
18.06. 09:25 | TJ Družstevník Horná Nitra Nedožery-Brezany | 1 | - | 0 | MTJ Pravenec |
Majstrovstvá oblasti U11 - 2. kolo | |||||
18.06. 10:15 | MTJ Pravenec | 0 | - | 3 | TJ Nový Život Veľké Uherce |
Majstrovstvá oblasti U11 - 3. kolo | |||||
18.06. 11:05 | TJ Priehrada Nitrianske Rudno | 3 | - | 0 | MTJ Pravenec |
Majstrovstvá oblasti U11 - Štvrťfinále | |||||
18.06. 12:00 | TJ Baník Sebedražie | 4 | - | 2 | MTJ Pravenec |
Majstrovstvá oblasti U11 - Umiestnenie | |||||
18.06. 13:00 | MTJ Pravenec | 1 | - | 2 | ŠPORTOVÉ CENTRUM CHYNORANY |
Majstrovstvá oblasti U11 - O 15. miesto | |||||
18.06. 14:00 | TJ Partizán Cígeľ | 1 | - | 5 | MTJ Pravenec |