V.liga Sever dospelí VsFZ - 2023/2024

 

1. kolo

06.08. 16:30
OFK Tatran Bystré
OFK Tatran Bystré
3

-

0
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá

2. kolo

12.08. 16:30
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá
4

-

0
OFK Tatran Kračúnovce
OFK Tatran Kračúnovce

3. kolo

20.08. 16:00
ŠK Záhradné
ŠK Záhradné
4

-

0
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá

4. kolo

26.08. 16:05
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá
6

-

0
FK Soľ
FK Soľ

5. kolo

03.09. 15:30
FK Šarišské Dravce
FK Šarišské Dravce
1

-

2
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá

6. kolo

10.09. 15:30
TJ Jasenov
TJ Jasenov
4

-

0
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá

7. kolo

15.09. 10:30
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá
2

-

2
FK Demjata
FK Demjata

8. kolo

23.09. 15:00
OFK Marhaň-Koprivnica o.z.
OFK Marhaň-Koprivnica o.z.
3

-

1
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá

9. kolo

30.09. 15:00
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá
2

-

1
FK Tatran Zámutov
FK Tatran Zámutov

10. kolo

08.10. 14:30
FK Dulova Ves
FK Dulova Ves
1

-

0
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá

11. kolo

14.10. 10:30
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá
6

-

1
Futbalový klub Svit
Futbalový klub Svit
(odstúpené)

12. kolo

22.10. 14:00
TJ Družstevník Župčany
TJ Družstevník Župčany
4

-

1
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá

13. kolo

28.10. 14:00
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá
3

-

1
Futbalový klub Nižný Hrušov
Futbalový klub Nižný Hrušov

14. kolo

04.11. 13:30
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá
0

-

3
OFK Tatran Bystré
OFK Tatran Bystré

15. kolo

31.03. 15:05
OFK Tatran Kračúnovce
OFK Tatran Kračúnovce
1

-

2
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá

16. kolo

06.04. 15:30
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá
1

-

3
ŠK Záhradné
ŠK Záhradné

17. kolo

14.04. 15:30
FK Soľ
FK Soľ
0

-

1
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá

18. kolo

20.04. 16:00
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá
4

-

1
FK Šarišské Dravce
FK Šarišské Dravce

19. kolo

27.04. 16:00
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá

-

TJ Jasenov
TJ Jasenov

20. kolo

05.05. 16:30
FK Demjata
FK Demjata

-

MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá

21. kolo

11.05. 16:30
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá

-

OFK Marhaň-Koprivnica o.z.
OFK Marhaň-Koprivnica o.z.

22. kolo

19.05. 17:00
FK Tatran Zámutov
FK Tatran Zámutov

-

MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá

23. kolo

25.05. 17:00
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá

-

FK Dulova Ves
FK Dulova Ves

24. kolo

01.06. 17:00
Futbalový klub Svit
(odstúpené)
Futbalový klub Svit
0

-

0
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá

25. kolo

08.06. 17:00
MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá

-

TJ Družstevník Župčany
TJ Družstevník Župčany

26. kolo

08.05. 10:30
Futbalový klub Nižný Hrušov
Futbalový klub Nižný Hrušov

-

MŠK Slavoj Spišská Belá
MŠK Slavoj Spišská Belá
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo