Všetky súťaže tímu

 

Slovnaft Cup - 1. kolo

22.07. 17:00
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina
1

-

2
TJ Tatran VLM Pliešovce
TJ Tatran VLM Pliešovce

V.liga skupina C - 1. kolo

06.08. 17:40
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina
0

-

0
OŠK Dobrá Niva
OŠK Dobrá Niva

V.liga skupina C - 2. kolo

13.08. 16:30
ŠK Selce
ŠK Selce
2

-

1
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina

V.liga skupina C - 3. kolo

15.09. 15:00
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina
1

-

1
OŠK SÁSA
OŠK SÁSA

V.liga skupina C - 4. kolo

27.08. 16:00
TJ ŠK Sokol Jakub
TJ ŠK Sokol Jakub
6

-

2
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina

V.liga skupina C - 5. kolo

03.09. 15:30
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina
1

pp

-

0
TJ Baník Štiavnické Bane
TJ Baník Štiavnické Bane

V.liga skupina C - 6. kolo

10.09. 15:30
Telovýchovná jednota Lovča
Telovýchovná jednota Lovča
4

-

2
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina

V.liga skupina C - 7. kolo

17.09. 15:00
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina
4

-

1
FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA
FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA

V.liga skupina C - 8. kolo

24.09. 15:00
OFK 1950 Priechod
OFK 1950 Priechod
1

-

3
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina

V.liga skupina C - 9. kolo

01.10. 14:30
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina
3

-

0
ŠK Hrochoť
ŠK Hrochoť

V.liga skupina C - 10. kolo

07.10. 15:00
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina
1

-

0
ŠK SÁSOVÁ
ŠK SÁSOVÁ

V.liga skupina C - 11. kolo

15.10. 14:30
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina
0

-

1
ŠK Prameň Kováčová
ŠK Prameň Kováčová

V.liga skupina C - 12. kolo

22.10. 14:00
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina
0

-

2
OŠK Lieskovec
OŠK Lieskovec

V.liga skupina C - 13. kolo

04.11. 15:00
FK 09 Bacúch
FK 09 Bacúch
2

-

2
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina

V.liga skupina C - 14. kolo

25.03. 15:00
OŠK Dobrá Niva
OŠK Dobrá Niva
1

-

0
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina

V.liga skupina C - 15. kolo

08.05. 15:30
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina
1

-

4
ŠK Selce
ŠK Selce

V.liga skupina C - 16. kolo

08.04. 15:30
OŠK SÁSA
OŠK SÁSA
2

-

1
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina

V.liga skupina C - 17. kolo

15.04. 15:30
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina
2

-

2
TJ ŠK Sokol Jakub
TJ ŠK Sokol Jakub

V.liga skupina C - 18. kolo

22.04. 16:00
TJ Baník Štiavnické Bane
TJ Baník Štiavnické Bane
8

-

0
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina

V.liga skupina C - 19. kolo

29.04. 16:00
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina
2

-

2
Telovýchovná jednota Lovča
Telovýchovná jednota Lovča

V.liga skupina C - 20. kolo

05.05. 16:30
FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA
FK FILJO LADOMERSKÁ VIESKA
0

-

0
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina

V.liga skupina C - 21. kolo

13.05. 16:30
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina
2

-

4
OFK 1950 Priechod
OFK 1950 Priechod

V.liga skupina C - 22. kolo

20.05. 17:00
ŠK Hrochoť
ŠK Hrochoť
3

-

1
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina

V.liga skupina C - 23. kolo

27.05. 17:00
ŠK SÁSOVÁ
ŠK SÁSOVÁ
5

-

0
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina

V.liga skupina C - 24. kolo

03.06. 17:00
ŠK Prameň Kováčová
ŠK Prameň Kováčová
3

-

1
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina

V.liga skupina C - 25. kolo

10.06. 17:00
OŠK Lieskovec
OŠK Lieskovec
0

-

3
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina

V.liga skupina C - 26. kolo

17.06. 17:40
MFK Strojár Krupina
MFK Strojár Krupina
0

-

2
FK 09 Bacúch
FK 09 Bacúch
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo