Všetky súťaže tímu

 

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 1. kolo

15.08. 17:00
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce
1

-

2
FC Zdoba
FC Zdoba

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 2. kolo

22.08. 17:00
OFK Košické Oľšany
OFK Košické Oľšany
5

-

3
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 3. kolo

29.08. 17:00
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce
3

-

2
Telovýchovná jednota Ploské
Telovýchovná jednota Ploské

Pohár - ObFZ Košice - okolie - 1. kolo

01.09. 17:00
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce
0

-

3
FK Bidovce
FK Bidovce

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 4. kolo

05.09. 16:30
TJ Družstevník Paňovce
TJ Družstevník Paňovce
5

-

0
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 5. kolo

12.09. 15:30
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce
2

-

2
TJ Cementár Turňa nad Bodvou
TJ Cementár Turňa nad Bodvou

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 6. kolo

19.09. 15:00
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce
3

-

4
FK Bidovce
FK Bidovce

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 7. kolo

26.09. 15:00
Naša Haniska
Naša Haniska
1

-

2
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 8. kolo

03.10. 15:00
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce
1

-

4
TJ Tatran Jasov
TJ Tatran Jasov

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 9. kolo

10.10. 14:30
TJ Štart Svinica
TJ Štart Svinica
3

-

5
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 10. kolo

17.10. 14:00
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce
3

-

3
TJ Mokrance
TJ Mokrance

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 11. kolo

24.10. 10:45
FK FC Valaliky
FK FC Valaliky
4

-

1
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 12. kolo

03.04. 15:30
FC Zdoba
FC Zdoba
1

-

3
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 13. kolo

10.04. 15:30
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce
3

-

1
OFK Košické Oľšany
OFK Košické Oľšany

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 14. kolo

17.04. 15:00
Telovýchovná jednota Ploské
Telovýchovná jednota Ploské
1

-

1
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 15. kolo

24.04. 16:00
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce
5

-

0
TJ Družstevník Paňovce
TJ Družstevník Paňovce

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 16. kolo

01.05. 16:30
TJ Cementár Turňa nad Bodvou
TJ Cementár Turňa nad Bodvou
3

-

0
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 17. kolo

08.05. 15:30
FK Bidovce
FK Bidovce
10

-

0
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 18. kolo

15.05. 16:30
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce
1

-

4
Naša Haniska
Naša Haniska

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 19. kolo

22.05. 17:00
TJ Tatran Jasov
TJ Tatran Jasov
3

-

0
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 20. kolo

29.05. 17:00
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce
2

-

1
TJ Štart Svinica
TJ Štart Svinica

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 21. kolo

05.06. 17:00
TJ Mokrance
TJ Mokrance
10

-

0
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce

I. trieda - dospelí - ObFZ Košice - okolie - 22. kolo

12.06. 17:00
KŠK Rozhanovce
KŠK Rozhanovce
1

-

4
FK FC Valaliky
FK FC Valaliky
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo