VI. liga U19 - 2021/2022

 

11. kolo

24.07. 13:30
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
2

-

4
TJ Baník Sebedražie
TJ Baník Sebedražie

12. kolo

01.08. 10:30
MTJ Nitrianske Pravno
MTJ Nitrianske Pravno
0

-

6
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE

1. kolo

07.08. 13:30
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
8

-

1
TJ Slovan Oslany
TJ Slovan Oslany
(odstúpené)

2. kolo

15.08. 14:30
TJ Dynamo Bystričany
TJ Dynamo Bystričany
13

-

0
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE

3. kolo

21.08. 13:30
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
0

-

0
TJ Priehrada Nitrianske Rudno
TJ Priehrada Nitrianske Rudno

4. kolo

29.08. 14:30
TJ Baník Sebedražie
TJ Baník Sebedražie
7

-

0
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE

13. kolo

01.09. 14:30
MTJ Pravenec
MTJ Pravenec
8

-

3
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE

5. kolo

04.09. 13:30
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
5

-

1
MTJ Nitrianske Pravno
MTJ Nitrianske Pravno

6. kolo

11.09. 13:30
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
0

-

1
MTJ Pravenec
MTJ Pravenec

14. kolo

15.09. 16:00
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
4

-

1
Mestský futbalový klub Baník Handlová
Mestský futbalový klub Baník Handlová

7. kolo

18.09. 15:30
Mestský futbalový klub Baník Handlová
Mestský futbalový klub Baník Handlová
0

-

7
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE

8. kolo

26.09. 13:00
TJ Slovan Oslany
(odstúpené)
TJ Slovan Oslany
0

-

0
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE

9. kolo

02.10. 13:30
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
1

-

5
TJ Dynamo Bystričany
TJ Dynamo Bystričany

10. kolo

09.10. 14:00
TJ Priehrada Nitrianske Rudno
TJ Priehrada Nitrianske Rudno
3

-

0
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE

1. kolo

02.04. 13:30
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
0

-

0
TJ Sokol Biskupice
TJ Sokol Biskupice
(odstúpené)

2. kolo

09.04. 13:30
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
3

-

2
TJ OFK Dežerice
TJ OFK Dežerice

14. kolo

14.04. 15:30
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
2

-

1
TJ Tatran Uhrovec
TJ Tatran Uhrovec

3. kolo

16.04. 13:30
MTJ Nitrianske Pravno
MTJ Nitrianske Pravno
1

-

1
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE

4. kolo

23.04. 13:30
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
10

-

1
Naše PODHORIE o.z.
Naše PODHORIE o.z.

5. kolo

01.05. 13:30
TJ Partizán Miezgovce
TJ Partizán Miezgovce
1

-

8
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE

6. kolo

07.05. 13:30
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
7

-

1
Mestský futbalový klub Baník Handlová
Mestský futbalový klub Baník Handlová

7. kolo

14.05. 14:00
TJ Tatran Uhrovec
TJ Tatran Uhrovec
1

-

4
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE

8. kolo

21.05. 17:00
TJ Sokol Biskupice
(odstúpené)
TJ Sokol Biskupice
0

-

0
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE

9. kolo

29.05. 14:30
TJ OFK Dežerice
TJ OFK Dežerice
2

-

3
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE

10. kolo

04.06. 13:30
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
3

-

2
MTJ Nitrianske Pravno
MTJ Nitrianske Pravno

11. kolo

11.06. 14:30
Naše PODHORIE o.z.
Naše PODHORIE o.z.
0

-

4
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE

12. kolo

19.06. 13:30
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
5

-

2
TJ Partizán Miezgovce
TJ Partizán Miezgovce

13. kolo

08.06. 17:30
Mestský futbalový klub Baník Handlová
Mestský futbalový klub Baník Handlová
3

-

3
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
FUTBALOVÝ KLUB SLOVAN ŠIMONOVANY - PARTIZÁNSKE
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo