Starší žiaci (SZM) - 1. kolo | |||||
21.09. 18:00 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK | 7 | - | 0 | ŠKO Miloslavov |
Starší žiaci (SZM) - 12. kolo | |||||
28.09. 17:00 | FK Lamač Bratislava | 5 | - | 1 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK |
Starší žiaci (SZM) - 2. kolo | |||||
03.09. 16:30 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK | 0 | - | 0 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK |
Starší žiaci (SZM) - 3. kolo | |||||
11.09. 11:00 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK | 3 | - | 0 | TJ Malinovo |
Starší žiaci (SZM) - 13. kolo | |||||
15.09. 14:00 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK | 3 | - | 4 | Senec Football Academy |
Starší žiaci (SZM) - 4. kolo | |||||
17.09. 14:00 | SFC Kalinkovo | 1 | - | 0 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK |
Starší žiaci (SZM) - 5. kolo | |||||
25.09. 17:00 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK | 10 | - | 1 | FC ŠTK 1914 Šamorín |
Starší žiaci (SZM) - 6. kolo | |||||
19.10. 16:30 | MFK Záhorská Bystrica | 0 | - | 3 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK |
Starší žiaci (SZM) - 7. kolo | |||||
09.10. 11:00 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK | 2 | - | 0 | TJ Rovinka |
Starší žiaci (SZM) - 8. kolo | |||||
15.10. 09:30 | SDM Domino | 1 | - | 4 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK |
Starší žiaci (SZM) - 9. kolo | |||||
23.10. 17:00 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK | 0 | - | 0 | FK Dúbravka (odstúpené) |
Starší žiaci (SZM) - 10. kolo | |||||
29.10. 10:00 | ŠK Tomášov | 3 | - | 4 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK |
Starší žiaci (SZM) - 11. kolo | |||||
06.11. 11:00 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK | 1 | - | 3 | MŠK Iskra Petržalka |
Starší žiaci (SZM) - 14. kolo | |||||
18.03. 14:00 | ŠKO Miloslavov | 0 | - | 5 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK |
Starší žiaci (SZM) - 15. kolo | |||||
25.03. 15:00 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK | 0 | - | 0 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK |
Starší žiaci (SZM) - 16. kolo | |||||
01.04. 16:30 | TJ Malinovo | 0 | - | 6 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK |
Starší žiaci (SZM) - 17. kolo | |||||
13.04. 18:00 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK | 7 | - | 1 | SFC Kalinkovo |
Starší žiaci (SZM) - 18. kolo | |||||
03.06. 15:30 | FC ŠTK 1914 Šamorín | 1 | - | 0 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK |
Starší žiaci (SZM) - 19. kolo | |||||
23.04. 13:00 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK | 5 | - | 2 | MFK Záhorská Bystrica |
Starší žiaci (SZM) - 20. kolo | |||||
30.04. 10:45 | TJ Rovinka | 0 | - | 1 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK |
Starší žiaci (SZM) - 25. kolo | |||||
03.05. 18:00 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK | 3 | - | 3 | FK Lamač Bratislava |
Starší žiaci (SZM) - 21. kolo | |||||
07.05. 11:00 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK | 1 | - | 2 | SDM Domino |
Starší žiaci (SZM) - 22. kolo | |||||
13.05. 15:00 | FK Dúbravka (odstúpené) | 0 | - | 0 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK |
Starší žiaci (SZM) - 26. kolo | |||||
24.05. 18:15 | Senec Football Academy | 4 | - | 1 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK |
Starší žiaci (SZM) - 23. kolo | |||||
21.05. 11:00 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK | 0 | - | 2 | ŠK Tomášov |
Starší žiaci (SZM) - 24. kolo | |||||
27.05. 13:00 | MŠK Iskra Petržalka | 5 | - | 0 | Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK |