Miniliga Milana Škriniara U11 ObFZ ZH - 2018/2019

 

1. kolo

04.09. 16:00
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
7

-

4
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica

2. kolo

06.09. 16:00
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica
5

-

3
Mestský futbalový klub Nová Baňa
Mestský futbalový klub Nová Baňa

3. kolo

13.09. 16:00
MFK ŽARNOVICA
MFK ŽARNOVICA
2

-

4
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica

4. kolo

20.09. 16:00
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica
17

-

3
TJ Partizán Župkov
TJ Partizán Župkov

5. kolo

27.09. 16:00
OŠK Brehy
OŠK Brehy
0

-

7
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica

6. kolo

04.10. 16:00
FK Vyhne
FK Vyhne
0

-

6
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica

7. kolo

11.10. 16:00
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica
16

-

1
Mestský futbalový klub Nová Baňa
Mestský futbalový klub Nová Baňa

8. kolo

18.10. 15:30
Obecný futbalový klub Hliník nad Hronom
Obecný futbalový klub Hliník nad Hronom
4

-

11
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica

9. kolo

25.10. 15:30
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica
7

-

0
OŠK Hodruša - Hámre
OŠK Hodruša - Hámre

2. kolo

02.02. 09:08
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica
0

-

0
MFK ŽARNOVICA
MFK ŽARNOVICA

3. kolo

02.02. 09:47
FK Vyhne
FK Vyhne
0

-

7
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica

1. kolo

02.02. 11:24
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica
2

-

3
Obecný futbalový klub Hliník nad Hronom
Obecný futbalový klub Hliník nad Hronom

2. kolo

02.02. 10:39
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
3

-

1
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica

10. kolo

04.04. 16:00
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica
11

-

5
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa

11. kolo

11.04. 16:00
Mestský futbalový klub Nová Baňa
Mestský futbalový klub Nová Baňa
6

-

3
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica

12. kolo

18.04. 16:00
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica
5

-

2
MFK ŽARNOVICA
MFK ŽARNOVICA

13. kolo

25.04. 16:00
TJ Partizán Župkov
TJ Partizán Župkov
3

-

2
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica

14. kolo

02.05. 17:00
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica
20

-

1
OŠK Brehy
OŠK Brehy

15. kolo

21.05. 17:00
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica
12

-

0
FK Vyhne
FK Vyhne

16. kolo

16.05. 16:00
Mestský futbalový klub Nová Baňa
Mestský futbalový klub Nová Baňa
4

-

2
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica

17. kolo

23.05. 16:00
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica
6

-

3
Obecný futbalový klub Hliník nad Hronom
Obecný futbalový klub Hliník nad Hronom

18. kolo

04.06. 17:00
OŠK Hodruša - Hámre
OŠK Hodruša - Hámre
0

-

10
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica

Semifinále

14.06. 16:45
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica
3

-

0
Mestský futbalový klub Nová Baňa
Mestský futbalový klub Nová Baňa

Finále

14.06. 18:20
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
1

-

3
FK Sitno Banská Štiavnica
FK Sitno Banská Štiavnica
 
Futbalnet logoSportnet logoSFZ logo