Piatok, 22. októbra, 2021Meniny má Sergej

AKTUALITY

    NAJBLIŽŠÍ ZÁPAS A MUŽSTVA



    A-mužstvo priviezlo prehru 1:4

    11.10.2021

    Viac ako vyrovnaný zápas u favorita

    26.9.2021

    A-mužstvo zdolalo Raslavice 3:0

    21.9.2021

    A-mužstvo cestovalo v nedeľu do Svidníka

    15.9.2021


    TABUĽKA III. LIGA VÝCHOD 2021/22


    ŠTATISTIKY SÚŤAŽE III. LIGA VÝCHOD 2021/22

    Červené karty


    Andrej Pollák
    FK Poprad
    1
    Anton Dzupina
    1.FK Svidník
    1
    Branislav Poremba
    ŠK Odeva Lipany
    1
    Jakub Straka
    MFK Vranov nad Topľou
    1
    Kamil Kasperkowicz
    1.FK Svidník
    1
    Góly


    Jozef Dolný
    1. FC TATRAN Prešov
    19
    Kamil Zekucia
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    15
    Jakub Vodilka
    MFK Vranov nad Topľou
    12
    Frederik Varga
    MŠK Tesla Stropkov
    9
    Marcel Vysočan
    ŠK Odeva Lipany
    9
    Počet vystriedaní hráča iným hráčom


    Davit Natchkebia
    FK Poprad
    10
    Marcel Vysočan
    ŠK Odeva Lipany
    10
    Martin Pribula
    1. FC TATRAN Prešov
    10
    Michal Vysočan
    Slávia TU Košice
    10
    Adam Matalík
    FK Poprad
    9
    Počet stretnutí v základnej zostave


    Adam Matalík
    FK Poprad
    13
    Branislav Poremba
    ŠK Odeva Lipany
    13
    Dmytro Popov
    MFK Vranov nad Topľou
    13
    Dušan Janko
    MFK Snina
    13
    Erik Kolbas
    TJ Mladosť Kalša
    13
    Počet stretnutí


    Adam Matalík
    FK Poprad
    13
    Adam Ondika
    MFK Snina
    13
    Aleš Štroncer
    ŠK Odeva Lipany
    13
    Branislav Poremba
    ŠK Odeva Lipany
    13
    Daniel Hreha
    MFK Vranov nad Topľou
    13
    Počet odohraných minút


    Ján Dlugoš
    ŠK Odeva Lipany
    1218
    Peter Bartoš
    ŠK Odeva Lipany
    1218
    Róbert Dický
    MFK Snina
    1217
    Milan Ondruš
    FK Poprad
    1205
    Tomáš Lajčák
    FK Poprad
    1205
    Čisté kontá


    Miloš Buchta
    1. FC TATRAN Prešov
    7
    Dušan Dlugoš
    MŠK Tesla Stropkov
    5
    Marek Hamrák
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    5
    Miloš Lojka
    MFK Snina
    5
    Dmytro Prysiazhniuk
    MFK Slovan Giraltovce
    4
    Žlté karty


    Damian Belák
    MFK Slovan Giraltovce
    5
    Matúš Šomšák
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    5
    Norbert Grejták
    1. FC TATRAN Prešov
    5
    Saveliy Somov
    MŠK Tesla Stropkov
    5
    Dávid VIET NGUYEN HIEN
    MŠK Tesla Stropkov
    4