Piatok, 22. októbra, 2021Meniny má Sergej

ROZPIS ZÁPASOV III. LV

    Zoznam zápasov A-mužstva FK Poprad III. liga východ 2021/22

    31.07. 16:30
    | III. liga Východ VsFZ | 1
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    4 - 2
    FK Poprad
    FK Poprad
    Futbalový štadión Spišská Nová Ves (Spišská Nová Ves) | Spišská Nová Ves
    04.08. 16:30
    | III. liga Východ VsFZ | 2
    OŠK Rudňany
    OŠK Rudňany
    3 - 1
    FK Poprad
    FK Poprad
    Rudňany (Rudňany) | Rudňany
    07.08. 16:30
    | III. liga Východ VsFZ | 3
    FK Poprad
    FK Poprad
    0 - 2
    MFK Snina
    MFK Snina
    NTC Poprad (Poprad) | Poprad
    15.08. 16:30
    | III. liga Východ VsFZ | 4
    MŠK Spišské Podhradie
    MŠK Spišské Podhradie
    0 - 2
    FK Poprad
    FK Poprad
    Štadión MŠK Spišské Podhradie (Spišské Podhradie) | Spišské Podhradie
    21.08. 16:00
    | III. liga Východ VsFZ | 5
    FK Poprad
    FK Poprad
    1 - 1
    MFK Slovan Giraltovce
    MFK Slovan Giraltovce
    NTC Poprad (Poprad) | Poprad
    29.08. 16:00
    | III. liga Východ VsFZ | 6
    Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
    Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
    1 - 2
    FK Poprad
    FK Poprad
    MFK Sobrance (Sobrance) | Sobrance
    04.09. 15:30
    | III. liga Východ VsFZ | 7
    FK Poprad
    FK Poprad
    5 - 1
    FK POKROK SEZ Krompachy
    FK POKROK SEZ Krompachy
    NTC Poprad (Poprad) | Poprad
    12.09. 15:30
    | III. liga Východ VsFZ | 8
    1.FK Svidník
    1.FK Svidník
    0 - 3
    FK Poprad
    FK Poprad
    Mestský futbalový štadión Svidník (Svidník) | Svidník
    19.09. 10:30
    | III. liga Východ VsFZ | 9
    FK Poprad
    FK Poprad
    3 - 0
    OFK - SIM Raslavice
    OFK - SIM Raslavice
    NTC Poprad (Poprad) | Poprad
    25.09. 15:00
    | III. liga Východ VsFZ | 10
    ŠK Odeva Lipany
    ŠK Odeva Lipany
    1 - 1
    FK Poprad
    FK Poprad
    ŠK Odeva Lipany (Lipany) | Lipany
    02.10. 14:30
    | III. liga Východ VsFZ | 11
    FK Poprad
    FK Poprad
    0 - 1
    1. FC TATRAN Prešov
    1. FC TATRAN Prešov
    NTC Poprad (Poprad) | Poprad
    10.10. 10:30
    | III. liga Východ VsFZ | 12
    Slávia TU Košice
    Slávia TU Košice
    4 - 1
    FK Poprad
    FK Poprad
    Štadión TU Watsonova (Košice - Sever) | Košice - Sever
    17.10. 10:30
    | III. liga Východ VsFZ | 13
    FK Poprad
    FK Poprad
    2 - 0
    MFK Vranov nad Topľou
    MFK Vranov nad Topľou
    NTC Poprad (Poprad) | Poprad
    24.10. 14:00
    | III. liga Východ VsFZ | 14
    TJ Mladosť Kalša
    TJ Mladosť Kalša
    vs.
    FK Poprad
    FK Poprad
    Mladosť Kalša (Kalša) | Kalša
    31.10. 10:30
    | III. liga Východ VsFZ | 15
    FK Poprad
    FK Poprad
    vs.
    MŠK Tesla Stropkov
    MŠK Tesla Stropkov
    NTC Poprad (Poprad) | Poprad
    06.11. 13:30
    | III. liga Východ VsFZ | 16
    FK Poprad
    FK Poprad
    vs.
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    NTC Poprad (Poprad) | Poprad
    13.11. 13:30
    | III. liga Východ VsFZ | 17
    FK Poprad
    FK Poprad
    vs.
    OŠK Rudňany
    OŠK Rudňany
    NTC Poprad (Poprad) | Poprad
    27.03. 15:00
    | III. liga Východ VsFZ | 18
    MFK Snina
    MFK Snina
    vs.
    FK Poprad
    FK Poprad
    Futbalový štadión Snina (Snina) | Snina
    03.04. 15:30
    | III. liga Východ VsFZ | 19
    FK Poprad
    FK Poprad
    vs.
    MŠK Spišské Podhradie
    MŠK Spišské Podhradie
    NTC Poprad (Poprad) | Poprad
    10.04. 15:30
    | III. liga Východ VsFZ | 20
    MFK Slovan Giraltovce
    MFK Slovan Giraltovce
    vs.
    FK Poprad
    FK Poprad
    MFK Slovan Giraltovce (Giraltovce) | Giraltovce
    Góly


    Jozef Dolný
    1. FC TATRAN Prešov
    19
    Kamil Zekucia
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    15
    Jakub Vodilka
    MFK Vranov nad Topľou
    12
    Frederik Varga
    MŠK Tesla Stropkov
    9
    Marcel Vysočan
    ŠK Odeva Lipany
    9
    Červené karty


    Andrej Pollák
    FK Poprad
    1
    Anton Dzupina
    1.FK Svidník
    1
    Branislav Poremba
    ŠK Odeva Lipany
    1
    Jakub Straka
    MFK Vranov nad Topľou
    1
    Kamil Kasperkowicz
    1.FK Svidník
    1
    Počet stretnutí


    Adam Matalík
    FK Poprad
    13
    Adam Ondika
    MFK Snina
    13
    Aleš Štroncer
    ŠK Odeva Lipany
    13
    Branislav Poremba
    ŠK Odeva Lipany
    13
    Daniel Hreha
    MFK Vranov nad Topľou
    13
    Počet odohraných minút


    Ján Dlugoš
    ŠK Odeva Lipany
    1218
    Peter Bartoš
    ŠK Odeva Lipany
    1218
    Róbert Dický
    MFK Snina
    1217
    Milan Ondruš
    FK Poprad
    1205
    Tomáš Lajčák
    FK Poprad
    1205
    Žlté karty


    Damian Belák
    MFK Slovan Giraltovce
    5
    Matúš Šomšák
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    5
    Norbert Grejták
    1. FC TATRAN Prešov
    5
    Saveliy Somov
    MŠK Tesla Stropkov
    5
    Dávid VIET NGUYEN HIEN
    MŠK Tesla Stropkov
    4
    Čisté kontá


    Miloš Buchta
    1. FC TATRAN Prešov
    7
    Dušan Dlugoš
    MŠK Tesla Stropkov
    5
    Marek Hamrák
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    5
    Miloš Lojka
    MFK Snina
    5
    Dmytro Prysiazhniuk
    MFK Slovan Giraltovce
    4
    Počet stretnutí v základnej zostave


    Adam Matalík
    FK Poprad
    13
    Branislav Poremba
    ŠK Odeva Lipany
    13
    Dmytro Popov
    MFK Vranov nad Topľou
    13
    Dušan Janko
    MFK Snina
    13
    Erik Kolbas
    TJ Mladosť Kalša
    13
    Vlastné góly


    Adam Košč
    1.FK Svidník
    1
    Daniel Čabala
    1.FK Svidník
    1
    Jakub Sova
    Futbalový klub Sobrance -Sobranecko
    1
    Juraj Kamenický
    Futbalový klub Spišská Nová Ves
    1
    Kamil Kasperkowicz
    1.FK Svidník
    1